به تقابل مس و پرسپولیس خوشبین هستممیلاد فخرالدینی در گفت و گو با خبرنگار برنا در خصوص حسرت امتیازی که استقلالی‌ها مقابل نساجی از دست دادند که منجر به تقدیم صدرجدول به پرسپولیس شد، اظهار داشت: در این رابطه به بازیکنان‌مان هم گفتم که قسمت این بوده که این اتفاق برای ما بیفتد و صدر جدول را از دست بدهیم ولی ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بازی با پیکان پیروز میدان باشیم و اگر خواست خدا این باشد که ما قهرمان شویم حتما این اتفاق رقم خواهد خورد.

وی در رابطه با نتیجه‌ی دیدار هفته آخر پرسپولیس مقابل مس رفسنجان گفت: به این بازی خوشبین هستم و امیدوارم مس رفسنجان از پرسپولیس امتیاز بگیرد اما باز هر چه خدا بخواهد همان می‌شود.

مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که روحیه بازیکنان تیم چطور است، عنوان کرد: خدا را شکر بازی را برده‌ایم و همه چیز خوب است.

فخرالدینی در خصوص شانس استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر و برگزاری دیدار آخر در ورزشگاه دستگردی گفت: هنوز یک بازی مانده و ما امید داریم که نتایج به گونه‌ای رقم بخورد که ما قهرمان شویم. مطمئنا عدم حضور هواداران تاثیرگذار خواهد بود اما ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بازی را ببریم‌.

انتهای پیام/منبع

بخوانید:  کمیته امداد به جریانی قدرتمند، در حمایت از محرومان، تبدیل شده است