به شرایط آرمانی نزدیک می‌شویم


جزیده: به شرایط آرمانی نزدیک می‌شویم

سرمربی تیم والیبال سایپا تهران گفت: لبنیات هراز آمل مسابقه سختی را با پیروزی پشت سر گذاشت و تلاش می‌کنیم که شرایط آرمانی تیم خودمان را در هفته‌های بعد ببینیم.

به گزارش خبرگزاری برنا؛  هفته هجدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور امروز (یکشنبه 25 دی) با هفت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری ‌شد و لبنیات هزار آمل در بازی خانگی سایپا را شکست داد.

سرمربی سایپا پس از شکست سه بر دو برابر لبنیات هراز آمل اظهار کرد: بازی پر فشاری بود و به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. می‌دانستیم که تیم هراز در خانه‌اش خوب والیبال بازی می‌کند و سرویس‌هایش خوب است.

عظیم جزیده تصریح کرد: امروز با آمادگی خوبی در مسابقه برابر لبنیات حاضر شده بودیم تا بتوانیم این بازی را به نفع خود به پایان ببریم اما به این هدف نرسیدیم.

وی با تاکید بر این که در مسابقه هفته هجدهم بازیکنان سایپا نسبت به هفته‌های گذشته جنگنده و سخت کوش ظاهر شدند، گفت: به کادر فنی تیم هراز و آقای عطایی تبریک می‌گویم که بازی سختی را با پیروزی پشت سر گذاشتند، تلاش می‌کنیم که شرایط آرمانی تیم خودمان را در هفته‌های بعد ببینیم.

جزیده در پایان عنوان کرد: هفته بعد با شهداب یزد روبرو می‌شویم که امیدوارم در این مسابقه جنگنده ظاهر شده و نتیجه بازی را به نفع خود رقم بزنیم.

 انتهای پیام // 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع