به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور پویش ملی «کتاب دستت چیه؟!» آغاز شد

بیان یک مورد از نقاط قوت و ضعف کتاب؛ معرفی نویسنده، ناشر و تعداد صفحات کتاب، بیان ویژگی های جذاب فیزیکی کتاب و استفاده از کلمات فارسی در معرفی کتاب، حائز اهمیت بوده و استفاده از موسیقی پس زمینه و موسیقی های بدون مشکل کپی رایت بلامانع است.

به گزارش برنا از مرکزی ، پویش ملی «کتاب دستت چیه؟! »، ۲۱ آبان ماه همزمان با نخستین روز از هفته کتاب آغاز شده است و تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت. دوستداران کتاب و کتابخوانی از هر گروه سنی می توانند با ضبط ویدئویی، کتابی که در حال مطالعه هستند یا قبلا مطالعه کرده اند را، در حداکثر ۱۱۰ و حداقل ۶۰ ثانیه، معرفی کنند. ویدیوی ارسالی در حجم حداکثر ۱۰۰ مگابایت، باید به صورت افقی (با کادر ۱۶:۹) ضبط شود. شرکت کنندگان باید ابتدای ضبط ویدیو نام و نام خانوادگی، شهر، سن، شغل و عنوان کتاب را بیان کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این پویش می توانید به وب سایت پویش ملی «کتاب دستت چیه؟!» مراجعه کنید

نخستین دوره از پویش ملی «کتاب دستت چیه؟! »، ۱۰۰ میلیون تومان جوایز نقدی خواهد داشت که با انتخاب هیأت داوران به برگزیدگان اهدا می شود.  

منبع

به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور پویش ملی «کتاب دستت چیه؟!» آغاز شد

پویش ملی «کتاب دستت چیه؟! » با هدف ارتقای کمیت و کیفیت مطالعه و رشد و شکوفایی استعدادها، توانایی ها و دانش افراد، از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

 


آیا این خبر مفید بود؟


|