به هنرمندانی که تمایل به همکاری با صدا و سیما ندارند، اصرار نمی‌کنیم


جبلی: به هنرمندانی که تمایل به همکاری با صدا و سیما ندارند، اصرار نمی‌کنیم

وی اظهار داشت: در عین حال قطعا ما استعدادها و ظرفیت‌ها را محدود در برخی از افراد نخواهیم کرد و نمی‌کنیم.

رئیس سازمان صداوسیما تاکید کرد: همیشه گفته‌ایم رسانه ملی متعلق به همه مردم و هنرمندان است، متعلق به افرادی است که عشق به کشور و مردم دارند. کسانی علاقه به تولید محتوا و کار رسانه ملی دارند و این به طور طبیعی محصور در یک تعداد خاصی نمی‌شود.

پیمان جبلی درباره این‌که برخی معتقدند امسال برنامه‌های نوروزی و سال تحویل صداوسیما آن‌طور که باید و شاید برای مخاطبان این سازمان راضی‌کننده نبوده است، آیا آسیب‌شناسی لازم در خصوص این برنامه‌ها صورت خواهد گرفت، گفت: خوشبختانه ما بازخورد اولیه‌ای که از برنامه‌های صداوسیما در ایام سال نو و نوروز که همزمان با ماه مبارک رمضان است، داشته‌ایم هم امیدوار‌کننده است و هم به نظر می‌رسد بسیار قابل توجه از چند جهت است. از این جهت امیدوارکننده است که این استقبال و بازخورد اولیه‌ی خوبی که از مخاطبان گرفته‌ایم، همکاران ما را ترغیب می‌کند برای ادامه مسیر با همین رویکرد و ساز و کاری که در پیش گرفته‌اند، کار را دنبال کنند.

وی ادامه داد: الحمدالله ظرفیت‌های بسیار خوبی از هنرمندان، عوامل تولید، مجریان و به صورت کلی فعالان حوزه هنر وجود دارند که ما باید از این ظرفیت استفاده کنیم و سعی کردیم همین کار را در برنامه‌های نوروزی انجام دهیم.

منبع


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف