به کمک دانش‌بنیان‌ها خدمات مرتبط با سازمان امور اجتماعی به دهک‌های پایین جامعه می‌رسد

در یکی از آیین‌نامه‌های این قانون آمده سازمان امور اجتماعی کشور مکلف است با بهره‌گیری از فناوری‌های جدید و دانش‌بنیان امکان استفاده دهک‌های پایین جامعه از خدمات مشاوره‌ای و سایر خدمات آن سازمان را به شکل ارزان یا رایگان فراهم کند. سازوکار اجرائی سازی ارائه این خدمت ظرف 2 ماه توسط وزارت کشور تدوین و جهت اجرا ابلاغ می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا؛ قانون جهش تولید دانش‌بنیان با حمایت و پیگیری‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب آیین‌نامه‌های اجرایی مشترک با وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مشترک، اجرایی می‌شود تا زمینه رسوخ هرچه بیش‌تر نوآوری و فناوری در اقتصاد کشور و توسعه را فراهم کند.


آیا این خبر مفید بود؟


مفاد تصویب شده در قانون جهش تولید دانش‌بنیان موضوعات مختلف و مهمی را هدف قرار داده و در آن سعی شده با کمک دانش‌بنیان‌ها و خلاق‌ها توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری در کشور رقم بخورد.

همچنین از طریق فناوری‌های جدید و با استفاده حداکثری از توان شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرینان برتر استان‌ها نسبت به بررسی و اجرایی سازی راهکارهای شناسایی و تخصیص هدفمند منابع (به‌ویژه منابع رایانه‌ای) به مهاجران اقدام کند.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف


|