به گروه دایناسورهای جام جهانی تعلق دارم/ برای ما فقط یک بازی وجود دارد با 3 نیمه مختلف

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص تجربه‌اش در چهارمین حضور در جام جهانی گفت: امیدوارم به اندازه کافی یاد گرفته باشم تا بتوانم به این بازیکنان و تیمم در این دوره کمک کنم. من می‌گویم که من به گروه دایناسورها در جام جهانی تعلق دارم. به همین دلیل انتظاراتی از خودم دارم. می‌خواهم همه تخصص و تجربه‌ام را به کار بگیرم تا به بازیکنان و تیمم خدمت کنم.

وی افزود: برای ما ساده است. برای ما فقط یک بازی وجود دارد با 3 نیمه مختلف. نیمه اول با انگلیس، نیمه دوم با ولز و در نیمه سوم باید با آمریکا رقابت کنیم. باید در نهایت ببینیم می‌توانیم امتیاز لازم را کسب کنیم و به مرحله بعدی صعود کنیم یا خیر.

کی‌روش در رابطه با اینکه آیا تیم ملی ایران می‌تواند نسبت به جام جهانی 2018 بهتر کار کند و بیشتر از 4 امتیاز دریافت کند، گفت: هدفمان همین است اما مواقعی در جام‌های جهانی بوده که تیم‌ها با حتی 3 امتیاز به مرحله بعدی صعود کرده‌اند. به همین دلیل همانطور که شما گفتید، مجموع کارها اهمیت دارد و این مهم است که چگونه با این جام جهانی روبه‌رو شویم.

به گزارش خبرگزاری برنا، کارلوس کی‌روش در مصاحبه با تلویزیون رسمی فیفا در خصوص بازیکنان تیم ملی کشورمان و تفاوت آنها با جام جهانی 2018 روسیه گفت: اگر 25 بازیکنی که در اینجا همراه من هستند را در نظر بگیریم، می‌توان گفت تقریباً همان بازیکنان جام جهانی 2018 هستند. فقط یک بازیکن جوان به تیم اضافه شده است.


بخوانید:  پیشرفت ووشوکاران خوب بوده است/ پارس جنوبی جدی‌ترین حریف ما محسوب می‌شود

منبع

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: در گروه دایناسورهای جام جهانی قرار گرفته‌ام و انتظاراتی از خودم دارم.|

کی‌روش: به گروه دایناسورهای جام جهانی تعلق دارم/ برای ما فقط یک بازی وجود دارد با 3 نیمه مختلف
آیا این خبر مفید بود؟

وی ادامه داد: البته متاسفانه 3-4 روز قبل از اینکه به قطر بیاییم یکی از مهمترین بازیکنان‌مان در خط میانی را یعنی امید ابراهیمی از دست دادیم. با این حال اکثریت تیم دقیقا همان بازیکنان جام جهانی 2018 هستند.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف