به یحیی توصیه می‌کنم شهاب را به دفاع بیاورد/ دوست داشتم تیم اولم در تبریز برنده شود

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، با اشاره به وضعیت پرسپولیس در فصل جدید تاکید کرد: پرسپولیس شروع خوبی در دو بازی اول داشته و موفق شده هر 6 امتیاز ممکن در دو بازی اول خود را به دست آورد که این اتفاق، اتفاق خوبی است. در بازی با آلومینیوم اراک تیم از نظر فوتبالی شرایط ایده‌آلی نداشت اما در تبریز و برابر تراکتور نمایش خوب و کسب نتیجه خوب به طور همزمان برای پرسپولیس رقم خورد.


فنونی‌زاده: به یحیی توصیه می‌کنم شهاب را به دفاع بیاورد/ دوست داشتم تیم اولم در تبریز برنده شود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: دوست داشتم تیم اولم در تبریز پیروز شود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد شرایط فنی تیم گل‌محمدی اظهار داشت: در بازی برابر آلومینیوم تیم از نظر فنی چندان خوب نبود اما با توجه به بازی که پرسپولیس در تبریز برابر تراکتور انجام داد، به نظرم این تیم رفته‌رفته بهتر می‌شود و می‌تواند امسال هم مدعی اصلی و شماره یک برای قهرمانی باشد. پرسپولیس تیم اول من است و تراکتور تیم دوم. در این دیدار من دوست داشتم تیم اولم به پیروزی برسد که این اتفاق رخ داد.

بخوانید:  هفته 28 لیگ برتر؛ صدرنشینی موقت سپاهان در روز شکست تحقیر آمیز ملوان

 انتهای پیام/ 

 گفت‌وگو از علی شفیعی‌جم 

وی در مورد شهاب زاهدی به موضوع جالبی اشاره داشت و تصریح کرد: شهاب در تیم‌های پایه پرسپولیس در دفاع چپ بازی می‌کرد که اتفاقا مهره تاثیرگذاری بود و بعد کم‌کم تغییر پست داد. پیشنهاد من به یحیی این است که او در بازی‌های دوستانه و در تمرینات از شهاب در این پست استفاده کند چرا که من فکر می‌کنم او در این منطقه بتواند کمک زیادی به پرسپولیس داشته باشد. من همان طور که معتقدم حیف است وحید امیری در دفاع چپ بازی کند، فکر می‌کنم زاهدی در این پست جواب بدهد.