بیست‌ و‌ ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کهگیلویه‌ و‌ بویراحمد برگزار می‌شود

وی با بیان اینکه خیرین مدرسه‌ساز، رکن اصلی و اساسی و بازوی توانمند دولت در ساخت و ارتقای فضاهای آموزشی هستند که اقدامات و فعالیت‌های خوبی در سطح کشور و استان در عرصه تعلیم‌ و تربیت انجام داده‌اند، عنوان کرد: در بیست‌و‌پنجمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در آبان‌ سال گذشته مبلغ 100میلیارد تومان تعهد خیرین بود که همه تخصیص پیدا کرد.

 

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سید‌‌ریحان ناجی‌مقدم گفت: بیست‌و‌ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان کهگیلویه وبویراحمد، روز سوم تیر 1403 با شعار «خیرین مدرسه‌ساز، پیشران ایران قوی» با حضور خیرین مدرسه‌ساز، مسئولان کشوری و استانی در کتابخانه مرکزی تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

نایب‌رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان کهگیلویه‌ و‌ بویراحمد افزود: این جشنواره، فرصتی برای مشارکت خیرین به منظور رفع مشکلات فضاهای آموزشی در استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد با محوریت شهر یاسوج و دانشگاه فرهنگیان است که از همین‌ جا از همه خیرین در اقصی نقاط کشور و خیرین هم‌استانی و هم‌استانی‌های ساکن در تهران دعوت می‌‌کنیم زینت‌بخش این جشنواره در تالار علامه امینی دانشگاه تهران باشند.

 

 

انتهای پیام منبع

ناجی‌مقدم اظهار کرد: خیرین تاکنون بیش از 1000 کلاس درس در استان کهگیلویه‌وبویراحمد ساخته‌اند و هم‌اکنون 50 مدرسه خیّرساز در استان در حال ساخت است.