بیست و پنجمین شعبه فروش شرکت کیمیا اسپیدی در قزوین گشایش یافت

وی گفت: شرکت کیمیا اسپیدی به پشتوانه سرمایه های توانمند سازمانی، بکار گیری دانش روز و سیستمهای کارآمد و حرکت در مسیر استراتژی کلان شرکت مادر، درحوزه تجارت و توزیع انواع محصولات «سبد روانکار» با کیفیت، در کشور و منطقه علاوه بر حفظ سودآوری، کسب سهم بازار مطلوب برای مصرف کنندگان در جهت دستیابی به اهداف ذینفعان نیز اقدام می کند.

تامین محصولات اصلی و با کیفیت در اولویت است

photo_2023-06-15_22-27-14

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

این شعبه در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع و زیربنای سوله 1350 مترمربع راه اندازی شده و با 5 میلیارد تومان سرمایه گذاری به بهره برداری رسیده است.

هاشمی تصریح کرد: در اواخر سال 1394 ، شرکت کیمیا اسپیدی قشم، ماموریت پیدا کرد تا محصولات نفت سپاهان را در استانهای منتخب به فروش رسانده و توزیع مویرگی کند.

عضوهیئت مدیره پالایشگاه اصفهان گفت: شرکت نفت سپاهان در سال ۱۳۸۱ به‌عنوان شرکتی غیردولتی و سهامی خاص تأسیس شد که دفتر مرکزی این شرکت در تهران و پالایشگاه نفت سپاهان در اصفهان قرار دارد.

روغن‌های صنعتی، روغن موتورهای بنزینی، دیزلی، روغن‌های دنده خودرو، روغن موتورسیکلت، روغن موتور ویژه و دریایی، گریس، محصولات پایه (اسلک واکس، پارافین، اکستراک و روغن پایه SOC-500)، ضدیخ و ضدجوش از جمله محصولات این شرکت است.

وی بیان کرد: در شهریور ماه سال 1394 هیئت مدیره شرکت نفت سپاهان، طرح استقرار سیستم توزیع مویرگی محصولات نهایی را تصویب کرد و مقرر شد این فعالیت در یکی از شرکت های تابعه راه اندازی شود.

هاشمی اضافه کرد: در این کار اقتصادی فقط دنبال سودآوری صرف نیستیم بلکه تولید و توزیع محصولی با کیفیت بالا و استاندارد، ارائه محصول اصلی و برند و توجه به عدالت محوری برای جلب رضایت مشتری از اهداف و رسالت های این شرکت است و تلاش می کنیم با قطع واسطه ها و دلالان از توزیع کالاهای تقلبی جلوگیری کنیم.

بخوانید:  جزئیات جدید از دستگیری عاملین آشوب اتوبان کرج قبل فرار از کشور

با افتتاح این مرکز فروش برای 13 نفر از نیروهای بومی شغل ایجاد شده است.

photo_2023-06-15_22-34-10

مدیرعامل شرکت پتروشیمی اصفهان یادآورشد: فعالیت شرکت کیمیا اسپیدی در سال 95 با دو شعبه آغاز شد و امروز افتخار داریم بیست و پنجمین شعبه را در استان قزوین راه اندازی کنیم و امیدواریم تا پایان سال در همه استانها شعب فروش خود را دایر کنیم.

احمد هاشمی عضو هیئت مدیره شرکت کیمیا اسپیدی در مراسم افتتاح این شعبه اظهارداشت: شرکت کیمیا اسپیدی از شرکت های زیر مجموعه شرکت نفت سپاهان است که بزرگترین پخش مویرگی انواع  محصولات روانکار در سطح کشور را داراست.

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛ روز پنجشنبه در مراسمی با حضور احمد هاشمی عضو هیئت مدیره پالایشگاه اصفهان، حمیدرضا دهقانی عضو هیئت مدیره و سرپرست شرکت کیمیا اسپیدی شعبه فروش محصولات شرکت کیمیا اسپیدی در شهر صنعتی البرز قزوین گشایش یافت و فعالیت خود را آغاز کرد.

25 درصد بازار روغن موتور در اختیار شرکت کیمیا اسپیدی است

photo_2023-06-15_22-26-28

وی افزود: شرکت نفت سپاهان، از سال ۱۳۹۲ با نماد شسپا در بازار بورس اوراق بهادار تهران عرضه شد و سالانه بیش از ۷۰۰ هزار تن تولید دارد که ۶۰۰ هزار تن آن را محصولات پایه و ۱۰۰ هزار تن آن را محصولات پایانی تشکیل می‌دهد.


آیا این خبر مفید بود؟

photo_2023-06-15_22-27-05

photo_2023-06-15_22-26-22

وی اظهارداشت: یکی از چالش های محصولات روغن موتور وجود کالاهای تقلبی با بسته بندی های ظاهر فریب است و هر جا شبکه پخش و توزیع وجود ندارد احتمال وجود کالاهای تقلبی بیشتر می شود که با دایر کردن شعب فروش از این پدیده جلوگیری کرده ایم.

بخوانید:  رفع موانع حوزه فرش و صنایع دستی پیگیری می شود

photo_2023-06-15_22-27-14

photo_2023-06-15_22-27-21

این شرکت بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین تولیدکننده روغن پایه در خاورمیانه است و شرکت های اوجان شیمی تبریز، آریا سولار نیز از زیرمجموعه‌های شرکت نفت سپاهان محسوب می‌شوند.

هاشمی گفت: برای توزیع مویرگی محصولات خود در حال حاضر 200 دستگاه خودرو و کشنده تامین شده و شبکه حمل و نقل برون شهری را نیز با 50 دستگاه کشنده فعال کرده ایم تا خدمت رسانی مناسبی به مردم و مشتریان صورت گیرد.

انتهای پیام

وی اظهارداشت: دو برند« اسپیدی و مگلوب» با کیفیت بسیار مطلوبی در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان قرار می گیرد که برند «مگلوب» با مشارکت یک شرکت اتریشی تولید می شود و توجه به کیفیت را در اولویت همه برنامه های خود قرار داده ایم.

عضوهیئت مدیره شرکت کیمیا اسپیدی بیان کرد: با توزیع مستقیم محصولات اصلی روان کارها در اتوسرویس ها تلاش می کنیم تا محصولات مرغوب خود را بدون واسطه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم و رضایت مشتریان را جلب کنیم.

این فعال اقتصادی یادآورشد: با تولید سالانه 720 هزار تن انواع روغن موتور گازسوز، روغن های دنده، روغن دریایی، دیزلی و بنزینی، گریس، ضد یخ و ضد جوش سهم خوبی در تامین نیاز روغن موتورخودرو را بر عهده داریم