بیش از ۲۴۵ میلیون تردد در جاده‌های قم ثبت شد

وی افزود: یکی از راه‌کارهایی که می‌توان از افزایش تصادف ها و سوانح رانندگی جلوگیری کرد، بحث افزایش ایمنی راه‌ها و جاده‌هاست و باید دستگاه‌های متولی نسبت به این موضوع مهم اهتمام بیشتری داشته باشند.

منبع

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با بیان این که سال گذشته ۲۴۷ میلیون و ۲۹۰ هزار و ۸۹۷ تردد جاده‌ای در استان ثبت شد، موضوع ایمنی جاده ها را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت:دستگاه های مسئول باید اهتمام بیشتری درخصوص افزایش ایمنی جاده ها داشته باشند.


وی ادامه داد: علاوه بر این موارد بهسازی محور جعفریه با اعتبار ۳۲ میلیارد تومان در سه مقطع درحال اجراست، در زمینه بهسازی راه‌های روستایی نیز با اعتبار ۸۰۰ میلیارد تومانی اقداماتی را از تیرماه سال ۱۴۰۱ انجام داده‌ایم که امیدواریم تا تیرماه سال جاری این عملیات به پایان برسد.


|

بیش از ۲۴۵ میلیون تردد در جاده‌های قم ثبت شد

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، ابراهیم معتمدی در جلسه کمیسیون ایمنی حمل و نقل راه‌های استان قم، طی سخنانی بیان کرد: نقص فنی خودروها، اشتباهات فردی و نا ایمن بودن راه‌ها و جاده‌ها ۳ دلیل اصلی تصادفاتی بوده که ما در این سال‌ها شاهد آن بوه‌ایم.

 آیا این خبر مفید بود؟

بخوانید:  مواد مخدر گُل شادی آور نیست 


معتمدی در ادامه با اشاره به پروژه‌های ایمن‌سازی و بهسازی جاده‌ها که در سال ۱۴۰۲ انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: آغاز عملیات اجرای تعریض محور دستجرد در سه جبهه کاری با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان از ابتدای سال جاری آغاز شده است. همچنین بهسازی روکش آسفالت محور قم قنوات به اندازه ۱۱ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان در دست اقدام است.