بیش از ۶۲۰ هزار مترمربع از معابر منطقه ۴ آسفالت شد

به گزارش خبرگزاری برنا، علی اصغر کمالی زاده شهردار منطقه 4 تهران اجرای نهضت آسفالت را از مهم‌ترین برنامه‌های مدیریت شهری در سال جاری دانست و اظهارکرد: یکی از مطالبات شهروندان از مدیریت شهری بهبود وضعیت آسفالت معابر شهر است، از این رو عزم جدی شهرداری برای نهضت آسفالت معابر سطح شهر اجرایی شده  و باید توجه داشت لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی معابر تنها مختص معابر اصلی نیست و معابر فرعی و محلی نیز مورد توجه قرار گرفته است.

بیش از ۶۲۰ هزار مترمربع از معابر منطقه ۴ آسفالت شد

شهردار منطقه ۴ تصریح کرد: در همین راستا حدود ۲۴ هزار تن لکه گیری و روکش دستی و به مساحت حدود ۱۹۰ هزار متر مربع و حدود ۵۹ هزار تن آسفالت مکانیزه به مساحت ۴۴۰ هزار متر مربع تا کنون در معابر اصلی و فرعی منطقه پخش شده است.  همکاران ما در معاونت فنی و عمرانی به صورت روزانه این مهم را در برنامه خود قرار داده اند و پیش بینی می شود تا پایان سال حدود ۱۰ هزار تن آسفالت دیگر در این منطقه پخش خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرداری بر اساس اولویت‌بندی، پروژه آسفالت معابر را در دستور کار قرار داده است، تصریح کرد: عملیات روکش آسفالت معابر منطقه از ابتدای سال آغاز  و تاکنون  بیش از 82 هزار  تن آسفالت  در معابر اصلی  و فرعی چون شیان، شعبانلو،لویزان،محدوده تلو،بزرگراه شهید بابایی  از درخواست های شهروندان نیز بوده انجام شده است.

کمالی زاده خاطرنشان کرد: برنامه آسفالت تنها منتهی به روز نبوده و برای برخی معابر پرتردد در شب ها یا بامداد که تردد در آنها کمتر است، اجرایی می شود. 

بخوانید:  اسب دریایی ؛ جدید ترین نقشه کشف شده از مغز

انتهای پیام/منبع

شهردار منطقه ۴ تهران گفت: عملیات روکش آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر از ابتدای سال آغاز و تاکنون حدود  ۸۳ هزار تن آسفالت در معابری که مورد مطالبه شهروندان نیز بوده پخش شده است.