تأکید بر تعامل دوجانبه اداره کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی در دیدار مدیران کل دو دستگاه


تأکید بر تعامل دوجانبه اداره کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی در دیدار مدیران کل دو دستگاه

در دیدار مدیران کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان بر همکاری ها و تعامل پیوسته و مشترک دوجانبه در راستای توسعه ورزش رده های سنی پایه تأکید گردید.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی، صبح روز سه شنبه 29 آذرماه دکتر سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور در اداره کل آموزش و پرورش با علی مطهری مدیرکل جدید آن دستگاه دیدار و گفتگو کرد.

سجاد بیرامی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان با تأکید بر اهمیّت ورزش در رده های سنی پایه و نقش آن در قهرمان پروری و مدال آوری گفت: به فضل الهی آذربایجان غربی از نوجوانان و جوانانی برخوردار است که سرشار از استعداد و توانمندی بالا در رشته های مختلف ورزشی هستند و می توان گفت بخش زیادی از قهرمانان استان در رویدادهای رده های سنی نوجوانان و امید را دانش آموزان عزیز تشکیل می دهند.

بیرامی در ادامه افزود: با حمایت های مقام عالی استان و تعامل سازنده با نمایندگان، فرمانداران و مسئولین دستگاه های اجرایی کارهای بسیار بزرگی در ورزش استان در سال 1401 اتفاق افتاد که نشان می دهد در مسیر جهشی و بسیار خوبی قرار گرفته ایم که کسب بیش از 75 مدال در رویدادهای مختلف ورزشی از المپیک ناشنوایان و مسابقات بین المللی، جهانی و آسیایی و عضویت بیش از 230 ورزشکار در تیم های ملّی نشان از عزم جدی برای کسب افتخارات غرورآفرین در عرصه ورزش است و ما امیدواریم با همّت ورزشکاران و مجموعه های فنی و مدیریتی در هیأت های ورزشی، فدراسیون ها و نیز اداره کل ورزش و جوانان توفیقات دیگری نیز تا پایان امسال نصیب ورزش استان شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از سخنان خود بر تعامل نزدیک و همسوی اداره کل ورزش و جوانان با آموزش و پرورش تأکید کرد و گفت: وجود هیأت ورزش دانش آموزی و مشارکت در توسعه ورزش های عمومی و قهرمانی و بهره مندی از امکانات زیرساختای دو طرف نشان از این همکاری های ارزشمند دوجانبه است که سالهاست با برنامه ریزی قابل قبولی انجام می شود.

بیرامی در خاتمه ضمن تبریک مجدد انتصاب مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان و آرزوی موفقیت برای وی گفت: در آینده ای نزدیک تفاهمنامه همکاری های مشترک دو دستگاه با هدف ساختارمند شدن و انسجام بیشتر وظایف و برنامه های موضوعی مشترک منعقد خواهد شد.

علی مطهری مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش ها و موفقیت های ورزشی و حوزه جوانان استان گفت: آموزش و پرورش جدای از رسالت آموزشی خود در بخش فرهنگی و ورزشی با نهادها و دستگاه های مختلفی در ارتباط است که یکی از مهمترین آنها اداره کل ورزش و جوانان است و ما امیدواریم با همکاری مستمر و محوری دوجانبه و سرمایه گزاری در ورزش رده های سنی پایه هم شاهد اعتلای ورزش قهرمانی باشیم و هم رویکردی فرهنگی در مسیر تعمیم ورزش های همگانی با هدف سلامت محوری و نشاط فردی و اجتماعی داشته باشیم.

اسدی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در این نشست، گزارشی از عملکرد کاری حوزه تربیت بدنی و سلامت ارائه نمود.

در این دیدار اصغر ادهمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی و سجاد خوبدل رئیس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و غیبی معاون اداری مالی اداره کل آموزش و پرورش نیز نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع