تأکید بر تعامل دوجانبه اداره کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی در دیدار مدیران کل دو دستگاه


به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی، صبح روز سه شنبه 29 آذرماه دکتر سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور در اداره کل آموزش و پرورش با علی مطهری مدیرکل جدید آن دستگاه دیدار و گفتگو کرد.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تأکید بر تعامل دوجانبه اداره کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی در دیدار مدیران کل دو دستگاه

بیرامی در ادامه افزود: با حمایت های مقام عالی استان و تعامل سازنده با نمایندگان، فرمانداران و مسئولین دستگاه های اجرایی کارهای بسیار بزرگی در ورزش استان در سال 1401 اتفاق افتاد که نشان می دهد در مسیر جهشی و بسیار خوبی قرار گرفته ایم که کسب بیش از 75 مدال در رویدادهای مختلف ورزشی از المپیک ناشنوایان و مسابقات بین المللی، جهانی و آسیایی و عضویت بیش از 230 ورزشکار در تیم های ملّی نشان از عزم جدی برای کسب افتخارات غرورآفرین در عرصه ورزش است و ما امیدواریم با همّت ورزشکاران و مجموعه های فنی و مدیریتی در هیأت های ورزشی، فدراسیون ها و نیز اداره کل ورزش و جوانان توفیقات دیگری نیز تا پایان امسال نصیب ورزش استان شود.

بیرامی در خاتمه ضمن تبریک مجدد انتصاب مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان و آرزوی موفقیت برای وی گفت: در آینده ای نزدیک تفاهمنامه همکاری های مشترک دو دستگاه با هدف ساختارمند شدن و انسجام بیشتر وظایف و برنامه های موضوعی مشترک منعقد خواهد شد.

در دیدار مدیران کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان بر همکاری ها و تعامل پیوسته و مشترک دوجانبه در راستای توسعه ورزش رده های سنی پایه تأکید گردید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از سخنان خود بر تعامل نزدیک و همسوی اداره کل ورزش و جوانان با آموزش و پرورش تأکید کرد و گفت: وجود هیأت ورزش دانش آموزی و مشارکت در توسعه ورزش های عمومی و قهرمانی و بهره مندی از امکانات زیرساختای دو طرف نشان از این همکاری های ارزشمند دوجانبه است که سالهاست با برنامه ریزی قابل قبولی انجام می شود.

بخوانید:  برتری امیدهای شمس آذر مقابل نماینده خوزستان

اسدی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در این نشست، گزارشی از عملکرد کاری حوزه تربیت بدنی و سلامت ارائه نمود.