تئاتر بر سر دوراهی چه کنم چه کنم!

انتهای پیام/

15.پاهای آدم چقدر میتونه دراز باشه؟/مجید ابراهیم زاده/خلاصه: حال که دل های مردم شهرم شدند افسرده. میگویی لارْو چیست؟ سوال امروز است؛ لارْو یک چرخه دگرگونیست و هرکدام ما جز یک سیستم ایم که ناچاراً باید زیست کنیم و کسی صدای اعتراض سر نمیدهد ، بلکه ممکن است فکر فرار به سرش بزند.

2.کافی شاپی ها/مجید علم بیگی/خلاصه:در یک کافی شاپ که در سطح شهر قرار دارد اتفاقات جالبی می افتد که خیلی شیرین است.

index55

 

9.عبدالرضا/هومن رهنمون/خلاصه:…

 

شراره

پیکرتراشی

10.فاطمه/مریم شعبانی/خلاصه:دختری به نام فاطمه از آسمان به زمین می آید تا زمین را از تاریکی‌ها نجات بخشد. لوسیفر برای سد کردن راه او لشکرکشی می‌کند و فاطمه در این مسیر با اتفاقاتی روبرو می‌شود.

ملکه سیاه

 

4.قلندرو/امیرعلی ابراهیمی/خلاصه:دستم رو فشار دادی،گرمای دستت تو خونم چرخید و به قلبم رسید.تپید،گفتی:ما ادم ها بخاطر ترس هامون…

81021_mr.robinson_image.a050e5

80412_fatemeh4_image.a050e5

6.طبقه کور/مجید صدخسروی/خلاصه:چجوری می شود تو خونه ای که حتی یه پنجره هم ندارد همه دنیا رو دید و در مورد همه آدمهاش تصمیم گرفت؟

 

3.پرده خانه/گلاب آدینه/خلاصه:در حرم خانه سلطانی پریشان احوال،زنان بازیخانه پس از ورود نو عروس کم سال به چاره می اندیشیدند.4

77

57387_abdolreza_image.a050e5

1.شراره/محمدمهدی خاتمی/خلاصه:زنی که نامزد خود را در روزهای آغازین جنگ از دست میدهد و به اصرار خانواده اش با برادرنامزد خود ازدواج کرده است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع

 

13.لارو/سینا صفوی فر/خلاصه: حال که دل های مردم شهرم شدند افسرده. میگویی لارْو چیست؟ سوال امروز است؛ لارْو یک چرخه دگرگونیست و هرکدام ما جز یک سیستم ایم که ناچاراً باید زیست کنیم و کسی صدای اعتراض سر نمیدهد ، بلکه ممکن است فکر فرار به سرش بزند.

بخوانید:  از طرح‌های فناورانه حوزه شناختی حمایت می شود

با توجه به اینکه وضعیت تئاتر تعریفی ندارد و خانواده تئاتر نگران شرایط موجود هستند طبیعتا تعدادی از نمایش های روی صحنه تعطیل شدند و تنها چند نمایش توانسته اند گلیم خود را از آب بیرون بکشند.نکته ایی که در شرایط فعلی حائض اهمیت است، این است که چراغ تئاترها باید به هر نحوه ممکنی روشن نگه داشته شود و طبیعتا حمایت دولت از تئاتر میتواند باعث دلگرمی خانواده این هنر مادر باشد.و گزارشی را مرور میکنیم از نمایش های در حال اجرا بر روی صحنه:


آیا این خبر مفید بود؟

544

17.آقای رابینسون/رضا صالحی/خلاصه: گوشه ای از زندگی یک بازیگر تئاتر

99

58422_pahayehderaz2_image.a050e5

3

14.آخرین نوار کراپ/مرتضی فرهادنیا/خلاصه: حال که دل های مردم شهرم شدند افسرده. میگویی لارْو چیست؟ سوال امروز است؛ لارْو یک چرخه دگرگونیست و هرکدام ما جز یک سیستم ایم که ناچاراً باید زیست کنیم و کسی صدای اعتراض سر نمیدهد ، بلکه ممکن است فکر فرار به سرش بزند.

16582_house.bernarda.alba8_image.a050e5

16.خانه برناردا آلبا/آرش امیری/خلاصه:بعد از مرگ پدر همه چیز عوض میشه ۸ سال زمان کمی نیست.

 

51047_kerap6_image.a050e5

8.پیکرتراشی/پریسا محمدی/خلاصه:وقتی داشتم ازهوش میرفتم انگار یجایی نزدیک قنات بالای خونه آقاجونم اینا بودم.یه سوزش شدیدی تو دست راستم احساس میکردم مثل وقتایی که برای مسابقه دستمونو میذاشتیم توی آب قنات.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برنا؛با آغاز سال تحصیلی انتظار می رفت با بازگشت دانشجویان تئاتر به پایتخت وضعیت فروش سالن های تئاتر گرم تر شود و با رونق تئاتر تعداد نمایش های روی صحنه بیشتر شود ولی با شرایط موجود جامعه و اغتشاشات رخ داده باعث شد که سالن های تئاتر رمق هرسال را نداشته باشد و طبیعتا تعداد تماشاگرانی که در سالن تئاتر حاظر میشوند و مخاطب نمایش روی صحنه هستن مثل هرسال نباشد.

بخوانید:  سهم مالیات بر درآمد مشاغل از کل درآمدهای مالیاتی ۴ درصد است/ وصول ۲۰ درصد از مالیات بالقوه مشاغل

7.ملکه سیاه/ایمان سلیمانی/خلاصه:پسری به نام مرتضی با قاب عکسی در دست بازداشت و بازجویی میشود.

5.رستم و سهراب/رضا حسن خوانی/خلاصه:برگرفته از شاهنامه