تاکید بر استفاده از سامانه مها برای حفاظت موثر از اماکن عمومی و خصوصی


تاکید بر استفاده از سامانه مها برای حفاظت موثر از اماکن عمومی و خصوصی
آیا این خبر مفید بود؟

محمد حسین چناریان در پایان به عموم شهروندان، مغازه داران، صاحبان صنوف و مشاغل مختلف به ویژه صنف طلافروشان و دارندگان و فروشندگان اجناس گران قیمت توصیه کرد: برای بالا بردن ضریب امنیتی مشاغل خود نسبت به نصب این سامانه اقدام و برای این کار به مرکز سامانه”مها” واقع در چهاراه ابوحامد شهر کرمان مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره03432252740 تماس برقرار کنند.

وی  اظهار داشت: سامانه مها مجهز به یک سری حسگرهایی است که در اماکن خصوصی و تجاری نصب می شود و هرگونه تحرک و ورود به محیط را از طریق سیستم هوشمند خود به مرکز اعلام می کنند.

رئیس مرکز مها استان افزود: علاوه بر این، اگر در مواقعی توسط صاحب منزل و مغازه یا هر مکان دیگری که مجهز به این سامانه باشد نیاز به حضور پلیس بود با فشار یک پدال، هشداری به مرکز ارسال و نزدیکترین واحد گشت به محل اعزام و به موضوع رسیدگی می شود.

منبع

در ادامه این جلسه “محمد حسین چناریان “رئیس مرکز مها استان کرمان نیز گفت: مهمترین وظیفه این مرکز پایش و نظارت بر مکان های مهم و حساس از قبیل بانک ها، موسسات مالی، اصناف، طلافروشی ها، باغ ویلاها، اماکن ورزشی، منازل و سایر اماکنی است که در معرض سرقت قرار می گیرند و با نصب این سامانه، روند ارتباط با مراکز انتظامی جهت ارائه خدمات انتظامی سرعت پیدا خواهد کرد.

سرهنگ”حمید ناصری” با تاکید بر استفاده شهروندان از  این سامانه گفت: اتصال اماکن عمومی و خصوصی به این سامانه موجب تسریع در ارائه خدمات انتظامی و پیشگیری موثر از جرائم به ویژه سرقت می شود.

بخوانید:  چهارمین نشست از سلسله گفت‌گوهای سیاستی برگزار می‌شود


|