تاکید مقام معظم رهبری بر سپردن کارها به مردم و مردمی شدن اقتصاد است

سید احمد عبودتیان گفت: منابع انسانی، لجستیکی و مالی  دستگاه ها محدود است و اگر آنها را یک طرف ترازو بگذاریم و یک کفه ترازو مشکلات باشد شاهد یک ناترازی خواهیم بود بنابراین باید برای رفع این ناترازی از ظرفیت مردم استفاده شود که در این زمینه هم تاکنون کارهای خوبی انجام شده است.

انتهای پیام 

گفتنی است در پایان این مراسم با حکم سید علی احمدزاده استاندار، حجت الاسلام امیر مردانی به عنوان دستیار استاندار در امور مردمی سازی دولت در کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.1004775201_97959851

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع احمدزاده با اشاره به اینکه در شرایطی که مناطق مختلف استان در رنج و سختی بود کار را آغاز کردیم و ادعا نمی کنیم که همه کارها به نتیجه رسیده و در بسیاری از مناطق کار در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه در برخی از روستاهای این استان مردم برای عبور از رودخانه از گرگر استفاده می کردند که شرایط سخت و رنج آوری برای کودکان و زنان این مناطق بود، افزود: عملیات ساخت پل بر روی رودخانه ای در روستای شهید طیب انجام شده و منتظریم سطح آب فروکش کند تا عرشه پل نصب شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سید علی احمدزاده در نشست شورای اداری که با حضور سید احمد عبودتیان دستیار ویژه رئیس جمهور در امور مردمی سازی دولت برگزار شد با اشاره به اینکه کلام مقام معظم رهبری مبنی بر مردمی سازی کارها نباید بر زمین بماند افزود: آیت الله دکتر رئیسی هم بر اجرایی شدن بیانات معظم له در این خصوص تاکید دارند و مردمی شدن کارها جنبه مشروعیت، مقبولیت و قانونی دارد.

بخوانید:  دلیل خط خوردن حسن یزدانی از تیم ملی مشخص شد

استاندار با تسلیت فرا رسیدن شهادت جواد الائمه(ع) به ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ اشاره و اظهار کرد: دو سال پیش در چنین روزی مردم به دولت مردمی و عدالت محور آیت الله رئیسی رای اعتماد دادند و امروز را روز ایمان و امید نام گذاری کردند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به بدهی های دولت گذشته اشاره و عنوان کرد: دولت سیزدهم در حالی کار  را در دست گرفت که ۱۵ هزار میلیارد تومان بدهی و  ۶۰۰ هزار میلیارد تومان اوراق دولت قبل بود و در هر ماه ۱۱ هزار میلیارد تومان بدهی را پرداخت می کرد.

در ادامه دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت با بیان اینکه مسئله مردمی سازی یک ضرورت است، گفت: ادارات و فرمانداری ها منابع محدودی دارند که برای جذب این منابع مجبور هستند دایم  به استانداری و سازمان مدیریت برنانه ریزی مراجعه کنند یا در مرکز کشور حضور داشته باشند.

وی افزود: دولت سیزدهم در حالی پای کار آمد که کشور با مشکل بزرگ و رنج آور بیماری کروید -۱۹ مواجه بود، روزانه ۴۰ هزار نفر در کشور به این ویروس منحوس مبتلا می شدند و  نزدیک به ۷۰۰ نفر هم جان خود را از دست می دادند.

وی بیان کرد: قبل از اینکه دولت سیزدهم پای کار بیاید مردم برای اینکه واکسینه شوند عازم کشورهای همسایه در شمال کشور شدند اما با اقدامات خوب صورت گرفته جمعیتی که بر علیه کرونا واکسن شدند به ۶۰ میلیون نفر رسید.

احمدزاده با اشاره به اینکه در این شرایط بیماری کرونا، تنها ۱۵ میلیون نفر در کشور واکسیناسیون شده بودند، افزود: با تماس تلفنی رئیس جمهور دولت سیزدهم با رئیس جمهور چین، واکسن وارد کشور شد از طرفی هم دانشمندان ایرانی واکسن تولید کردند. 1009223349_97959959

بخوانید:  شکست ناپذیران خانگی لیگ برتر را بشناسید

وی ادامه داد: در استان کهگیلویه و بویراحمد از همان ابتدای انتصاب به عنوان استاندار، کار را از دورترین نقطه استان از سیلاب و کلوار و زیلایی شروع کردیم بطوریکه در سفری که قصد داشتیم از منطقه محروم بردپهن به زیلایی برویم و نهار را در زیلایی باشیم به دلیل وضعیت نامناسب جاده ها شب به منطقه رسیدیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود به حکومت امام علی (ع) اشاره و عنوان کرد: حکومت پنج ساله امیرالمومنین علی (ع) هم بر پایه مردم داری بود.

احمدزاده در ادامه به موضوع مردمی سازی مدنظر دولت سیزدهم اشاره و عنوان کرد: هر جایی از ظرفیت مردم استفاده کردیم موفق بودیم.


آیا این خبر مفید بود؟

به گفته استاندار بهسازی جاده روستای قیام انجام شده و هر تعهدی که دولت در این روستا داده به سرانجام رسیده است.1001220807_97959846

احمدزاده با بیان اینکه همه مدیران مکلف به مردمی سازی کارها در دستگاه های اجرایی خود هستند، عنوان کرد: فتنه ۸۸ زمانی خنثی شد که مردم در ۹ دی علیه فتنه گران به خیابان آمدند، سال گذشته هم که عده ای تلاش داشتند کشور را به حاشیه ببرند شاهد راهپیمایی باشکوه در ۲۲ بهمن و از بین رفتن نقشه های دشمنان بودیم.

احمدزاده با بیان اینکه بنیه و اساس انقلاب اسلامی مردمی است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی زمانی به پیروزی رسید که مردم در کنار امام قرار گرفتند.

احمدزاده با بیان اینکه خدمت به مردم سبب ماندگاری مدیران می شود، گفت: برخی مدیران آنطور که انتظار می رود از عملکرد دولت دفاع نمی کنند که از آنها گلایه دارم.

بخوانید:  بازیکنان استقلال به خودباوری رسیده‌اند/ با ادامه این روند قهرمانی دور از دسترس نیست

وی با اشاره به اینکه به عنوان خادم این ملت هر جایی که توانستم کار انجام دادم و هر جایی هم نتوانستیم به دروغ متوسل نشدیم و حقیقت را به مردم بیان کردیم، گفت: در دولت مردمی جهادی پای کاریم و صادق الوعده هستیم.