تاکید نماینده قزوین بر ضرورت انسجام و وحدت برای مردم استان قزوین

آبنوش همچنین موضوع تامین آب کشاورزی در استان را مورد اشاره قرار داد و افزود: قزوین ظرفیت لازم برای ایفای نقش بیشتر در تامین مواد غذایی کشور را دارد که باید برای این کار مهم برنامه ریزی کرد.

وی با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه های نیمه تمام تصریح کرد: این ظرفیت در مجموعه استان وجود دارد که با اتکا به کار مشترک، پروژه های نیمه تمام عمرانی، جاده ای و آب رسانی استان که در اولویت قرار دارد به سرعت پیگیری و به سرانجام برسد.

انتهای پیاممنبع

تاکید نماینده قزوین بر ضرورت انسجام و وحدت برای مردم استان قزوین

منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس دوازدهم ضمن اشاره به سابقه پروژهای بزرگ اجرایی در استان یادآورشد: اگر هدف از انجام کارها در وهله نخست خدا و پس از آن مردم و رضایت آنها باشد، منیت ها و خودنمایی ها و مصادره به شخص کردن کارها نیز ایجاد نمی شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سالار آبنوش در دیدار با اعلایی استاندار قزوین اظهار داشت: ظرفیت هایی که در استان وجود دارد برای پیشبرد امور اهمیت دارد به شرطی که انسجام و وحدت برای پیشبرد امور در استان وجود داشته باشد.

منتخب مردم شریف قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با حضور در نشست مشترک با استاندار، معاون عمرانی و شهردار قزوین بر انسجام و وحدت مسئولان برای مردم استان تاکید کرد.

بخوانید:  نتایج هفته سی و یکم لیگ یک| شکست سایپا در روز توقف استقلال خوزستان و پیروزی فجرسپاسی