تبریز میزبان چهار رویداد ورزشی ملی است


تبریز میزبان چهار رویداد ورزشی ملی است

رئیس اداره ورزش و جوانان تبریز از میزبانی چهار رویداد کشوری در رشته های مختلف در شهرستان تبریز تا پایان ماه آبان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، مهدی نوایی با اشاره به برگزاری برنامه های ورزشی در شهرستان تبریز گفت: مسابقات تیراندازی با کمان نونهالان و نوجوانان پسران کشور از ۲۶ تا ۲۹ آبان در مجموعه ورزشی امام علی (ع) و دور رفت لیگ دسته یک والیبال بانوان از ۲۴ تا ۲۶ در سالن اقدمی به میزبانی این شهرستان برگزار خواهند شد.

نوایی خاطرنشان کرد: مرحله اول لیگ بسکتبال زیر ۱۸ سال پسران کشور که در سالن اقدمی در حال برگزاری است و امروز ۱۹ آبان پایان می یابد.

وی با بیان اینکه میزبانی از مسابقات کشوری در رشته های مختلف ورزشی به رشد و توسعه ورزش استان کمک می کند، افزود: ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران و همچنین بالا بردن تجربه ورزشکاران از دیگر اهداف برگزاری و میزبانی از مسابقات است.

علاوه بر مسابقات یاد شده، مسابقات تنیس روی میز ناشنوایان مردان و زنان، شطرنج شمالغرب و رویدادهای لیگ های ورزشی مختلف در آبان ماه جاری در تبریز برگزار شده است.

مسابقات موتور هارد اندرو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ۲۶ و ۲۷ آبان ماه در تفرجگاه عینالی تبریز برگزار می شود.

لازم به ذکر است؛ موتور اندرو یکی از رشته های ورزش موتورسواری آفرود است که در مسیرهای طولانی کوهستان و آفرود انجام می شود.

انتهای پیام






آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف





منبع