تجارت کیمیایی، هم نفس فخیم زاده و پارتی مقدم آنلاین شد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛سه فیلم ایرانی «تجارت» به کارگردانی مسعود کیمیایی، «پارتی» به کارگردانی سامان مقدم و «همنفس» به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده به صورت اینترنتی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

انتهای پیام/

مهدی خیامی، علی مصفا و هدیه تهرانی جمعی از بازیگران این فیلم هستند.

مهدی فخیم‌زاده، ناصر آقایی و رویا نونهالی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

در این فیلم کریستینا سیمون، فرامرز قریبیان و پولاد کیمیایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«پارتی» فیلمی به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی مرتضی شایسته است. در چکیده داستان این فیلم آمده است: امین حقی، مدیرمسئول نشریه‌ای است که مطالب آن به مذاق خیلی‌ها خوش نمی‌آید. او از جلوی دفتر روزنامه سوار ماشین ناشناسی می‌شود، بعد از شکنجه در یکی از جاده‌های اطراف شهر رها می‌شود و این اتفاق سرآغازی است برای درگیری‌های سیاسی که زندگی او را تغییر می‌دهد.

«همنفس» فیلمی به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده و تهیه کنندگی مرتضی شایسته محصول سال ۱۳۸۲ است. این فیلم داستان مردی به نام بهروز است که تازه از بیمارستان روانی مرخص شده، او با شیرین که از همسرش جدا شده است، ازدواج می‌کند و زندگی عادی خود را آغاز می‌کند، اما برادر بهروز عکس او را به عنوان گمشده در روزنامه چاپ می‌کند و سابقه بیماری روانی او را برای اطرافیان فاش می‌کند.


آیا این خبر مفید بود؟

منبع


نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تجارت کیمیایی، هم نفس فخیم زاده و پارتی مقدم آنلاین شد


سه فیلم قدیمی از تولیدات هدایت فیلم به صورت انلاین قابل دیدن شدند| این فیلم‌های قدیمی در عبور زمان برای تماشا فیلم متفاوتی شده اند


|