تجلیل از فعالین و خادمین حوزه ازدواج

photo_۲۰۲۳-۰۷-۰۵_۱۹-۱۶-۳۵

وی ضمن قدردانی از مدیر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان و مدیر کل کمیته امداد امام(ره ) استان گفت: مطمئنا با هم افزایی و همکاری نهادهای دخیل در حوزه جوانان، ازدواج و خانواده می توانیم کارهای ارزشمندی در این زمینه ها انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ جهانبخش آرمان مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در آیین تجلیل از فعالین و خادمین حوزه ازدواج ضمن تبریک عید ولایت و امامت اظهار داشت : اگر امروز در استان فعالیت های ماندگار و تحولی،صورت گرفته بی شک با حمایت های استاندار محترم گیلان و مسوولین ذیربط بوده است .

زهرا یعقوب نژاد مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان نیز در این جلسه با اشاره به تاکیدات استاندار گیلان در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در خصوص امر ازدواج و برگزاری جشن های آسان گفت : اداره  کل ورزش و جوانان استان گیلان با همراه کردن فرمانداران و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان ، در هفته ازدواج جشنواره های زیبایی از جشن وصال جوانان را برگزار کردند.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

photo_۲۰۲۳-۰۷-۰۵_۱۹-۱۵-۰۹ (2)

اهرابی ضمن تشکر از فعالین و خادمین امر ازدواج گفت : نیازمند کار فرهنگی بیشتر در حوزه ازدواج و خانواده هستیم و امیدواریم در این خصوص نیز با هم افزایی بتوانیم در این مقوله نیز فعالیت های خوبی داشته باشیم.

آرمان با اشاره به برگزاری جشن های وصال در هفته ازدواج در استان ،عنوان کرد : رویدادهایی که در یکسال اخیر به وقوع پیوسته در ظرف مدت یک دهه گذشته در استان کم نظیر بوده است .

بخوانید:  حضور علی خطیر در کمپ مرحوم حجازی

photo_۲۰۲۳-۰۷-۰۵_۱۹-۱۶-۰۰

یعقوب نژاد ادامه داد : گفتمان مرتبط با حوزه ازدواج باید شکل بگیرد و همچنین باید در زمینه تحکیم خانواده نیز فعالیت داشته باشیم .

لازم بذکر است در این مراسم از ۱۷ نفر از فعالین و خادمین امر ازدواج ( موسسات مردم نهاد ، رسانه ، مشاورین ازدواج، روسای ادارات مرتبط و … ) تجلیل شد .

وی افزود : سازمان های مردم نهاد برای برگزاری جشن های وصال داوطلبانه پای کار آمدند و جشن وصال در اکثر شهرهای استان برگزار شد .

وی خاطر نشان کرد :در سالجاری جمعا ۳۳ میلیارد تومان جهیزیه به زوجهای جوان اهداء گردید .

عباس اهرابی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان در این جلسه اظهار داشت : در سال ۱۴۰۱ ، ۲۲۳۱ فقره جهیزیه به زوجهای جوان اهدا شده است و جمعا در سال گذشته ۵۲ میلیارد تومان اهدای جهیزیه داشته ایم.

انتهای پیام/

وی با بیان اینکه ازدواج مقدمه حوزه جمعیت و فرزند آوری است ، گفت : ازدواج مقدمه ای بر تشکیل خانواده است و سیاست های جمعیتی بدون ازدواج میسر نخواهد شد .