تجهیزات ترافیکی بزرگراه امام علی(ع) نوسازی می شود


|

تجهیزات ترافیکی بزرگراه امام علی(ع) نوسازی می شود

منبع
آیا این خبر مفید بود؟در جلسه‌ شورای معاونین و مدیران نسبت به هماهنگی با معاونت های اجرایی اقدام شد تا بر اساس زمانبندی تعیین شده در محور بزرگراه‌ امام علی (ع) و معابر محلات در سطح منطقه 13 به شکل کامل اجرایی شود.

 

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمد هادی علی احمدی شهردارمنطقه 13 تهران با اشاره به اجرای طرح بهاران خدمت با شعار آمد بهار جان ها در سطح شهر تهران بر اساس برنامه ابلاغی و در پیش بودن مناسبت های مختلف از جمله دهه فجر، عید نوروز، بهار طبیعت اظهار کرد: با بکارگیری تمامی ظرفیت های موجود هر یک از معاونت های منطقه و اجرای ماموریت های ویژه و تخصصی خدمات شهری، حمل و نقل ترافیک، فنی و عمرانی و … اجرایی می شود.

بخوانید:  استقلال- نفت مسجدسلیمان؛ در اندیشه صدر، به فکر فرار از قعر!

انتهای پیام/

 شهردار منطقه 13تهران عنوان کرد : طی این طرح مسائل نیاز سنجی شده اعم از فضای سبز، طعمه گذاری، کاشت درخت یا درختچه، مخزن و زیرمخزنی، بازسازی و رنگ آمیزی جداول، لکه گیری آسفالت، خط کشی بزرگراهی، نوسازی ادوات و تجهیزات ایمنی و ترافیکی، پیاده روسازی، تعویض و همسطح سازی دریچه ها و… در مدت یک هفته رفع می شود.

گزارش پیشرفت ریالی و فیزیکی حوزه ها، بررسی ردیف تاثیرگذار در پیشرفت فیزیکی و ریالی منطقه، اسناد هزینه شده حوزه ها از دیگر محور های جلسه شورای معاونان منطقه بود.