تحقق مسئولیت اجتماعی هلدینگ پتروپالایش اصفهان در رسیدگی به امور زندانیان بی نظیر بوده است


تحقق مسئولیت اجتماعی هلدینگ پتروپالایش اصفهان در رسیدگی به امور زندانیان بی نظیر بوده است

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان از آزادی ۴۹ زندانی جرایم غیرعمد مالی با اعتبار ۳.۵ میلیارد تومان کمک هلدینگ پتروپالایش اصفهان در برنامه یک شهر ضیافت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش  برنا‌ از اصفهان، علیرضا بابایی در بازدید از هلدینگ پتروپالایش اصفهان و حضور در آئین افتتاح کانون شهدای رضوی این هلدینگ اظهار داشت: تحقق مسئولیت اجتماعی صنایع استان اصفهان و به ویژه هلدینگ پتروپالایش اصفهان در رسیدگی به امور زندانیان استان در نوع خود بی نظیر است.

وی با بیان اینکه طی ۶ ماه گذشته هلدینگ پتروپالایش اصفهان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی اقدامات شایسته‌ای را انجام داده است، ابراز داشت: در این راستا باید توجه داشت که همزمان با میلاد حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) این مجموعه زمینه آزادی ۱۴۶ زندانی جرایم غیرعمد مالی را فراهم کرد.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان اضافه کرد: همچنین با حضور کارکنان هلدینگ پتروپالایش اصفهان در برنامه یک شهر ضیافت مرکز سیمای اصفهان در ماه مبارک رمضان این مجموعه ۳.۵ میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی هدیه داد.

وی تصریح کرد: کمک آزادی زندانیان هلدینگ پتروپالایش اصفهان در ماه مبارک رمضان امسال منجر به آزادی ۴۹ زندانی جرایم غیرعمد مالی شد که این اقدام نیز شایسته تقدیر است.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخوانید:  سخنان رئیس جمهور سراسر آرامش بخش و پدرانه بود

منبع