تدابیر ویژه پلیس راه البرز برای تعطیلی چند روز آینده

انتهای پیام 

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

رئیس پلیس راه البرز خاطرنشان کرد : باتوجه به احتمال ناپایداری هوا و بارش باران در مناطق مختلف این استان ، مسافران در محدوده ها رودخانه ها و مسیل ها توقف نکنند.

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

طرح ویژه ترافیکی پلیس راه البرز ازامروز آغازشده و تا روز ۱۹ خرداد ماه سال جاری ادامه دارد.


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

رئیس پلیس راه البرز بیان کرد: چنانچه رانندگان قصد سفر به استان های شمالی کشور از جاده کرج – چالوس را دارند در صورت ترافیک سنگین می توانند از محورهای جایگزین استفاده کنند.

سرهنگ کرمی متذکر شد: در مدت اجرای طرح ویژه ترافیکی پایگاه های ثابت و سیار پلیس با استقرار تیم های گشت پلیس راه و پاس پیاده وضعیت ترافیکی جاده های استان البرز را دراوج سفرها رصد می کنند.

وی افزود: رانندگان هنگام سفر از سلامتی فنی خودرو خود اطمینان داشته و با برنامه ریزی مناسب پرهیز از عجله وشتاب توام با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اقدام به رانندگی کنند.

 

بخوانید:  رئیسی وارد نیکاراگوئه شد

وی افزود: مسافران هنگام سفر از توقف در حاشیه راه های استان البرز بویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می افزاید.

وی ادامه داد: پیش بینی می شود در این روزها شاهد بار ترافیکی سنگین و افزایش سفر در راه های استان البرز بویژه جاده کرج -چالوس باشیم که می طلبد رانندگان همکاری بیش از پیش با پلیس داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، سرهنگ  پیمان کرمی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رانندگان قبل از سفر از وضعیت راهها مطلع شده، سپس اقدام به سفر کنند تا از ترافیک های طولانی پیشگیری شود.

وی گفت: یکی از راه های خروجی از جاده کرج -چالوس ، جاده نوجان – آتشگاه است که در موقع افزایش سفر سبب گره ترافیکی دراین مسیر می شود که رانندگان با توجه به شرایط خاص محور ،توصیه های ماموران پلیس راه را رعایت کنند.