تداوم ریل‌گذاری در پیشرفت اقتصادی تنها مسیر مهار تورم در جامعه در دولت سیزدهم


وی با اشاره به تحقق رشد اقتصادی ۴.۴ درصدی در ‌دولت سیزدهم اضافه کرد: کاهش رشد نقدینگی، افزایش صادرات، رشد اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری، کاهش واحدهای راکد و نیمه فعال و افزایش ۱۰ درصدی تولید بنزین از جمله شاخص‌های عملکردی این دولت است.

وی ادامه داد: عدالت، ثبات بازار، ثبات کاهش نرخ ارز، توجه به فرهنگ و اجتماع نیز باید از برنامه‌های ویژه دولتمردان کشورمان باشد.

امام جمعه ارومیه تاکید کرد: هر مدیری اگر نیت، نظر و رضایت الهی را در امور کاری خویش نداشته باشد باید با توجه به سنگینی کار استعفا بدهد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی خدمت به مردم را از برترین کارها دانست و گفت: در کنار رضایت الهی باید به مصلحت جامعه و رضایت مردم دقت نظر بیشتری داشت.

وی با اشاره به اتحاد مومنان در پیاده روی اربعین افزود: مسیر اربعین حسینی(ع) مسیر انسان‌سازی است و انسان در این مسیر با تمام سختی و مشقت‌ها با گوش فرا دادن به ندای دل و نوای آسمانی این سختی‌ها را به عشق سالار شهیدان به جان می‌خرند.

وی با بیان اینکه زیارت اربعین یکی از شاخصه‌های مومنین است، افزود: در احادیث نیز اینگونه آمده است که یکی از ثواب‌های پیاده‌روی زیارت اربعین برابر با ثواب آزاد کردن اسارتی نوادگان حضرت اسماعیل‌(ع) را دارد.منبع

بخوانید:  مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی مناطق زلزله زده خوی با جدیت پیگیری می شود