ترافیک در جاده های استان قزوین سنگین است

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ سرهنگ تقی خانی در خصوص آخرین وضعیت ترافیک در جاده های استان اظهارداشت: با آغاز موچ بازگشت مسافران در پایان تعطیلات نوروزی در حال حاضر ترافیک در بیشتر محورهای مواصلاتی استان سنگین ونیمه سنگین است.


وی اظهارداشت: در این ایام سوانح فوتی با کاهش 22 درصدی و سوانح جرحی نیز با کاهش 5 درصدی مواجه شده است.

سرهنگ تقی خانی یادآورشد: از مسافرانی که هنوز به مقصد بازنگشته اند درخواست می کنیم ضمن مدیریت سفر خود حتی المقدور در روز سفر کنند تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود.

جاده 5


آیا این خبر مفید بود؟

سرهنگ تقی خانی بیان کرد: تردد در سایر محورها عادی وروان است و عبور خودروها جریان دارد.

82625750-71794925


وی گفت: همچنین توصیه می شود پس از هر دو ساعت رانندگی، با توقف در مجتمع های بین راهی و توقف گاههای جاده ای حداقل 15 دقیقه استراحت کرده و سپس ادامه مسیر دهند.

جانشین پلیس راه استان قزوین در خصوص محدودیت های ترافیکی نیز گفت: تردد کامیون و تریلر بجز حامل های سوخت ومواد غذایی در محور قزوین به سمت استان البرز و نیز جاده قزوین به رشت امروز و فردا ممنوع است.

کاهش 22 درصدی سوانح فوتی 

سرهنگ تقی خانی بیان کرد: خوشبختانه با حضور همکاران پلیس راه در جاده ها، نصب علائم هشدار دهند و هشدارهای پلیس و رعایت قوانین از سوی رانندگان در تعطیلات امسال شاهد کاهش سوانح فوتی و جرحی بودیم.

منبع

انتهای پیام

جاده 5

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ترافیک در جاده های استان قزوین سنگین است

جانشین رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: موج بازگشت مسافران از تعطیلات نوروزی موجب ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی استان قزوین شده است.

جانشین پلیس راه استان قزوین تصریح کرد: بستن کمربند ایمنی، رعایت فاصله طولی از خودروی جلویی، صحبت نکردن با تلفن همراه و حرکت با احتیاط از مواردی است که می تواند سفری ایمن را برای رانندگان محقق کند.