ترافیک سه راه بوتان روان می شود


ترافیک سه راه بوتان روان می شود

شهردار منطقه 9 تهران از کانالیزه کردن تقاطع خیابان های قزوین- شمشیری با بزرگراه آیت الله سعیدی (سه راه بوتان) به منظور روان سازی ترافیکی در غرب پایتخت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه  9 تهران گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و پیشگیری از سوانح رانندگی و رفع نقاط حادثه خیز در منطقه9 با توجه به حجم قابل ملاحظه تردد عابرین پیاده و وسایل نقلیه سه راه بوتان کانالیزه شد.

وی افزود: به این منظور و برای استفاده از ایستگاه تقاطعی سامانه 2 و 10 اتوبوس های تندرو(ایستگاه شمشیری) و ایستگاه های ناوگان اتوبوس رانی سایر خطوط و ساکنین شهرک مسکونی خلبان شهید حاجی در محدوده سه راه بوتان اقدام لازم انجام شد.

مرتضوی عنوان کرد: ترافیک سنگین و عدم امکان فاز بندی مناسب چراغ های راهنمایی در تقاطع مذکور باعث شد تا طرح ساماندهی وضعیت عبور عابرین پیاده و مسافرین اتوبوس از سطح سواره رو در تقاطع خیابان های قزوین- شمشیری با بزرگراه آیت الله سعیدی (سه راه بوتان) در دستور کار معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه 9 قرار گیرد.

شهردار منطقه 9 توضیح داد: در قالب این پروژه و با همکاری پلیس راهور منطقه9 برای کاهش سطح تقاطع بدواً خشکه چینی با نیوجرسی به منظور ایجاد یک خط عبوری راستگرد کانالیزه شده از خیابان قزوین به بزرگراه آیت الله سعیدی در ضلع شرقی تقاطع در نظر گرفته شد.

این مقام ارشد شهری در منطقه9 خاطرنشان کرد: همچنین تغییر مقطع عرضی بزرگراه آیت الله سعیدی در ضلع جنوب سه راه بوتان انجام و با استفاده از تجهیزات ترافیکی آشکارسازی شد.

شهردار منطقه9 در خاتمه گفت: طرح مذکور هم اکنون در حال اجراست و مقرر شده پس از طی دوره آزمایشی نسبت به تثبیت آن اقدام شود.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع