ترمیم دیپلماسی سیاسی؛ زمینه ساز توسعه اقتصادی

به گزارش خبرگزاری برنا، ولی اله افخمی اظهار داشت: کمیته صمت ستاد مرکزی انتخاباتی مسعود پزشکیان فعالیت خود را با استقبال خوب صنعتگران، معدنکاران و فعالان اقتصادی آغاز کرده است و در این مدت جلسات و نشست‌های تخصصی مختلفی برگزار شد.

افخمی، با اشاره به محور‌های برنامه کمیته صمت ستاد آقای پزشکیان، تصریح کرد: در این برنامه به محور‌هایی از جمله اقتصاد دریا محور، صنعت خودرو، معدن، اقتصاد دیجیتال، هوشمندسازی صنایع و لجستیک اشاره شده است و راهکار‌های عملی جهت برون رفت از وضعیت موجود ارائه گردیده است.

رئیس کمیته صمت ستاد مرکزی انتخاباتی مسعود پزشکیان، ادامه داد: پاسخ به بسیاری از مطالبات فعالان اقتصادی در برنامه ارائه شده توسط کمیته صمت ستاد پزشکیان ارائه شده و این برنامه مورد استقبال بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران عرصه تولید و تجارت قرار گرفته است.

افخمی در پایان همچنین از برگزاری همایش سراسری فعالان صمت (صنعت، معدن و تجارت) حامی پزشکیان خبر داد و بیان کرد: این همایش با حضور فعالان اقتصادی بخش صمت (صنعت، معدن و تجارت) روز یکشنبه سوم تیرماه ساعت ۱۷ در محل ستاد پزشکیان واقع در سعادت آباد بلوار شهید جورکی برگزار خواهد شد.

وی، با بیان اینکه مسیر توسعه اقتصادی از توسعه روابط دیپلماتیک می‌گذرد، خاطرنشان کرد: باید با ترمیم دیپلماسی سیاسی، زمینه ورود سرمایه گذاران خارجی و تعامل با کشور‌های توسعه یافته را بیش از پیش تقویت نمائیم.

وی، اضافه کرد: مهمترین چالش ها، دغدغه ها، مسایل و مشکلات حوزه صمت (صنعت، معدن و تجارت) طی این نشست‌ها مورد تجزیه، تحلیل و بحث و بررسی قرار گرفت و راهکار‌های برون رفت از وضعیت موجود توسط فعالان اقتصادی مطرح شد.

بخوانید:  امروز دل ملتها همراه مردم مظلوم غزه است

انتهای پیام/منبع