تسهیل خدمات تجاری در گمرک موجب رونق اقتصادی می شود


تسهیل خدمات تجاری در گمرک موجب رونق اقتصادی می شود

صولت مرتضوی با اشاره به نقش گمرک در توسعه تجارت خارجی جمهوری‌اسلامی‌ایران، گفت:‌ توسعه کمی و کیفی در کنار توجه به شکوفایی منابع انسانی به تحول و سودآوری بیشتر کمک می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری برنا، سیدصولت مرتضوی در بازدید از شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران مستقر در شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره) و در دیدار با هیئت مدیره و کارکنان این مجموعه، با تأکید بر لزوم طراحی سیستم‌های نو برای بهبود عملکرد در شرکت‌های زیرمجموعه، اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در خدمت‌رسانی بهتر به مردم و نوآوری در ارتقای بهره‌وری از مهم‌ترین مؤلفه‌های توسعه است.

وی با اشاره به نقش این شرکت در توسعه تجارت خارجی جمهوری‌اسلامی‌ایران، گفت:‌ توسعه کمی و کیفی در کنار توجه به شکوفایی منابع انسانی به تحول و سودآوری بیشتر کمک می‌کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود:‌ در تدوین سند آمایش سرزمینی و در شورای برنامه‌ریزی وزارت کار توجه به ارتقای بهره‌وری شرکت‌های زیرمجموعه سازمان‌ها و صندوق‌های تابعه یکی از مهم‌ترین راهبردهای ما خواهد بود.

مرتضوی استقرار شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی را در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مهم و اثربخش عنوان کرد و گفت: تسهیل تجارت برای فعالان بخش خصوصی و ایجاد بستر برای آنان به رونق اقتصادی کشور کمک می‌کند.

شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری خدمات انبارداری، بیمه کالا و خدمات حمل‌و‌نقل داخلی و بین‌المللی را با قرارگیری در حوزه ترانزیت ریلی، دریایی، جاده‌ای و هوایی کشور انجام می‌دهد.

انتهای پیام/ 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع