تقدیر بنیاد بین المللی غدیر از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

لذا بدین وسیله از اهتمام و مساعی ارزشمند و موثر جنابعالی در تبیین و ترویج فرهنگ غنی غدیر و برگزاری برنامه های گرامیداشت دهه امامت و ولایت ، تشکر و قدردانی نموده و دوام توفیقات شما را در خدمت به آستان مقدس صاحب غدیر المومنین (ع) در ظل توجهات خاصه ی حضرت بقیه الله العظم روحی لتراب مقدمه الفداه ، از خداوند متعال مسالت می نمایم .

سلام علیکم ؛


بدون تردید مجموعه برنامه ها و فعالیت های اثر بخش بنیاد بین المللی غدیر در زمینه اشاعه و ترویج فرهنگ غنی غدیر ، توسعه و تعمیق آموزه های علوی و تبیین و تشریح سیره عملی امیرالمومنین (ع) مرهون اهتمام و تلاش های ارزنده خادمان غدیر و حمایت های ارزشمند و بی دریغ حامیان و یاوران غدیر است .


|

منبع

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تقدیر بنیاد بین المللی غدیر از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر در راس هیاتی در دیدار با رییس اتاق بازرگانی هرمزگان با اهدا لوح تقدیر از زحمات ریاست اتاق در راستای تبیین و ترویج فرهنگ غنی غدیر قدردانی نمودند.

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، متن تقدیرنامه کاظم صدیقی دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر بدین شرح است :

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

برادر ارجمند ، جناب آقای حاج محمدرضا صفا

بخوانید:  بهره گیری از هوش مصنوعی برای جداسازی سنگ های قیمتی

حمد و ثنای بی انتها خداوند جل و علا را که بر ما به نبوت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) منت نهاد و دینش را با ولایت امیرالمومنین علی ابن ابی طالب (ع) به کمال رساند و نعمت را بر بشریت تمام کرد و جان های شیفته ی دلباختگانش را روح دوباره بخشید .