تلاش در جهت ایجاد امنیت شغلی راهداران و رانندگان


 نماینده مردم ارومیه : تلاش در جهت ایجاد امنیت شغلی راهداران و رانندگان

سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری از تلاش نمایندگان برای ایجاد امنیت شغلی راهداران و رانندگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، در مراسم گرامیداشت هفته حمل و نقل ، رانندگان و راهداری با حضور پیمان آرامون مدیرکل، معاونین و جمعی از پرسنل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی،  سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ، فرمانده پلیس راه استان و نمایندگان صنوف بخش حمل و نقل جاده ای در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برگزار شد.

 سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تقدیر از رشادت های رانندگان در طول جنگ تحمیلی و نیز هم اکنون در جنگ اقتصادی و مشارکت در امداد رسانی و آوار برداری در بحران های طبیعی گفت : تصور جامعه و کشور بدون وجود حمل و نقل و رانندگان یک تصور پوچ و باطل است.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دغدغه های نمایندگان مجلس رسیدگی به امنیت شغلی راهداران و رانندگان است که این کار با جدیت کامل برای آسایش ابن عزیزان و عدم نگرانی از امنیت شغلی، بیمه و وضعیت استخدامی شان پیگیری می شود.

 این مقام مسئول ادامه داد : یکی دیگر از دغدغه های نمایندگان محترم مجلس شماره گذاری کشنده ها و کامیون ها و نیز  نوسازی ناوگان بخش حمل و نقل جاده ای است که بصورت ویژه از طریق مسئولین مربوطه تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام

 

خبرنگار: علی غیور 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع