تمامی بخش ها در کشور باید امید آفرینی کنند/ خواست مردم امروز اجرای عدالت است

وی در ادامه گفت: هر کسی با قلم، عمل و با اقداماتش مردم را امیدوار کند بداند که در جهت راهبرد رهبری و نظام حرکت کرده است. راهبرد نظام جمهوری اسلامی راهبرد ایجاد امید است و راهبرد دشمن ایجاد یأس است.

وی مطرح کرد: دشمن نمی‌خواهد سخن و تمدنی نو به‌نام اسلام شکل بگیرد. تمام تلاش دشمن این است که بگوید حرف نو را در عالم ما می‌زنیم ولی امام یک نگاه و طرحی نو و تمدنی را برای جامعه بشری عرضه کرد.

رئیس جمهور گفت: هر کسی با قلم، عمل و با اقداماتش مردم را امیدوار کند بداند که در جهت راهبرد رهبری و نظام حرکت کرده است. راهبرد نظام جمهوری اسلامی راهبرد ایجاد امید است و راهبرد دشمن ایجاد یأس است.


رئیس جمهور: تمامی بخش ها در کشور باید امید آفرینی کنند/ خواست مردم امروز اجرای عدالت است

در حال تکمیل

 

آیت الله رییسی بیان‌کرد: انقلاب اسلامی علی‌رغم تمام فتنه‌هایی که بوده همچنان پابرجا است. این ریشه در اخلاص امام و حقانیت این پیام و دعوت  و وفاداری و دلدادگی مردم به این انقلاب دارد.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

رییسی گفت: راه مصون سازی جوانان امروز، آشنایی با شخصیت امام است. امروز بیش از هر زمانی نیاز داریم انقلاب و امام و ابعادش رو بیشتر بشناسیم.


آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور در مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام راحل گفت: تمام تلاش دولت مردان باید این باشد که آرمان های امام راحل تحقق پیدا کنند.ما معتقدیم آینده ، آینده ای بسیار درخشان خواهد بود.

بخوانید:  صاحبان سیمرغ در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر