تمامی ظرفیت های شهرستان برای رفاه و آسایش گردشگران نوروزی بکار گرفته شده است

منبع

وی تاکید کرد: به تمامی دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر تاکید شده تا هرآنچه برای ارتقاء کیفیت خدمات به شهروندان و گردشگران در ایام نوروز لازم است را با همکاری مجموعه های استان و بخش های وابسطه محیا کنند تا شاهد هیچگونه کمبود و مشکلی نباشیم.

به گزارش خبرنگار برنا از همدان «ضرغام احمدوند» فرماندار نهاوند با اشاره به آمادگی اعضای ستاد خدمات سفر برای استقبال از مسافران نوروزی و بررسی امکانات و تجهیزات از جمله جایگاه‌های سوخت، مراکز درمانی، تجهیز دستگاه‌های خودپرداز، کمیته اسکان و کشیک های نوروزی مراکز خدماتی، گفت: خوشبختانه با توجه به گردشگر پذیر بودن شهرستان اقدامات بسیار خوبی انجام شده و سعی بر آن است تا تمامی امکانات موجود در شهرستان برای امنیت، سلامت و آسایش مسافران نوروزی بکار گرفته شود.

sarab gian

سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نهاوند، افزود: طی این مدت‌ ۸۰۰ نفر از مسافران در مدارس، کمپ‌های اسکان موقت، اقامتگاه‌های بومگردی، هتل و مهمان پذیرها مورد پذیرش اسکان یافتند.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از مسافران نوروزی نیز در منازل اقوام و بستگان خود ساکن بودند در ادامه افزود: در ایام تعطیلات کار نظارت بر وضعیت بهداشتی و تامین امنیت مراکز گردشگری به منظور ارائه خدمات مطلوب با همکاری دستگاه‌های مسئول در حال انجام است.

بازدید ۳۹ هزار گردشگر از جاذبه‌های نهاوند