تمام تلاش ما این است که در هانگژو روی سکو برویم


علیقارداشی: تمام تلاش ما این است که در هانگژو روی سکو برویم

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: کار سختی داریم ولی تمام تلاش ما این است که در هانگژو روی سکو برویم.

مهرداد علیقارداشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در مورد برنامه‌های این فدراسیون قبل از اعزام تیم ملی برای بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: مهترین رویدادی که قبل از بازی‌های آسیایی داریم مسابقات قهرمانی آسیا کره جنوبی است که تیم در حال حاضر عازم این رقابت‌ها شده است. امیدوارم بتوانیم ابتدا نتایج خوبی را در این مسابقات کسب کنیم و سپس با آمادگی بهتر راهی هانگژو شویم.

وی در مورد میزان آمادگی ملی پوشان برای شرکت در بازی‌های آسیایی هانگژو عنوان کرد: نوشاد و نیما و هدایی هر سه در لیگ فرانسه حضور دارند و باید دو سه بازی را هم طی یکی دو ماه آینده در آنجا برگزار کنند و تلاش این است که بچه‌ها با آمادگی کامل راهی هانگژو شوند.

علیقارداشی در مورد نتیجه احتمالی ملی پوشان و شانس مدال در هانگژو اظهار کرد: خیلی امیدواریم که علاوه بر انفرادی، در بخش تیمی هم به مدال دست پیدا کنیم. الان تقریبا جزو 6 تیم برتر آسیا هستیم و اگر در بین 8 تیم یک بازی خوب را ببریم، شانس کسب مدال برنز مشترک بسیار بالا است.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در پایان خاطر نشان کرد: در بخش انفرادی هم اگر 2 بازی خوب را ببریم، به مدال می‌رسیم. در دوره قبل نوشاد با برتری مقابل حریفان کره‌ای و هنگ کنگی موفق به کسب مدال شد. تمام تلاش ما این است که در هانگژو روی سکو برویم.

بخوانید:  ماهواره ارتباطی جدید چین به مدار زمین پرتاب شد

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع