تمام و کمال از تیم ملی حمایت می‌کنیم


مدیرعامل سفیر گفتمان: تمام و کمال از تیم ملی حمایت می‌کنیم

مدیرعامل سفیر گفتمان اعلام کرد بازیکنان این تیم مانند سرباز در خدمت تیم ملی هستند.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمد فائقی مدیرعامل باشگاه سفیر گفتمان تهران با اشاره به عملکرد تیم فوتسال بزرگسالان این باشگاه در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: خدا را شاکرم که مجموعه عوامل مدیریتی، کادر فنی و بازیکنان تیم سفیر گفتمان با شایستگی که قطعا نشان از لیاقت آنان است این مسیر را با موفقیت طی کردند.

وی افزود: لیگ برتر فصل ۱۴۰۲ به گواه تمامی کارشناسان و اهالی فن یکی از قوی ترین و سخت ترین لیگ های فوتسال باشگاههای کشور در مقایسه با ادوار  گذشته است. امیدوارم در ادامه این روند بتوانیم جایگاه مناسبی در جدول لیگ برتر برای خودمان دست و پا کنیم.

مدیرعامل باشگاه سفیر گفتمان تهران با بیان اینکه، حمایت همه جانبه از  تیم های ملی از وظایف هر باشگاه ورزشی است گفت: مجموعه بزرگ سفیر گفتمان با افتخار و در راستای اعتلای پرچم مقدس کشور عزیزمان از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد کرد و در همین راستا، تمامی بازیکنان ارزنده این باشگاه آماده خدمت به تیم ملی کشورمان هستند که هر زمان مربیان تیم ملی صلاح بدانند به مانند سرباز وطن، آماده ی خدمت هستند.

فائقی افزود: با وجود تمامی مشکلات حاکم بر اقتصاد کشور، باشگاه سفیر گفتمان همچون فصول گذشته مصمم به اجرای تمامی تعهدات مالی خود به کادر فنی و بازیکنان است.

photo_۲۰۲۳-۰۸-۲۷_۱۰-۴۹-۵۰

انتهای پیام/
منبع