تملک و تعریض ۱۳۰ مترمربع از خیابان شهید مطهری شهر گلستان

 دکتر قشقاوی در ادامه افزود: در دوره ششم مدیریت شهری، پروژه های تعریض و بازگشایی قابل توجه ی در شهر گلستان صورت گرفته است که امروز سیزدهمین تعریض‌ و تملک با توافقات صورت گرفته از سوی شهرداری و مالک انجام شد که انشالله با این اقدام گره ترافیکی محله حسن آباد، برداشته شود.

 شهردار گلستان با بیان اینکه اجرای این طرح موجب تسهیل در تردد و کاهش بار ترافیکی در این خیابان پرتردد خواهد شد، اظهار داشت: با تلاش‌های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر گلستان و مساعدت و همکاری مالکین محترم، گام بلندی در جهت رفع معضلات ترافیکی و همچنین زیباسازی و ارتقای شهری در این منطقه برداشته شد.

انتهای پیام/منبع

 به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ سید محمد میرزمانی شهردار شهر گلستان در این بازدید با اعلام خبر تملک و تعریض به مساحت ۱۳۰ مترمربع از خیابان شهید مطهری در این شهر، این اقدام را *عیدی شهرداری و شورای اسلامی شهر* به مناسبت عید غدیر خم به شهروندان گلستانی دانست.

نماینده مردم شهرستانهای بهارستان، رباطکریم و شهر جدید پرند افزود: از آنجایی که مشارکت و تعامل شهروندان در فرآیند توسعه شهر تاثیر بسزایی دارد از عموم شهروندان درخواست می کنم برای توسعه و پیشرفت عمرانی شهرمان، در حوزه تعریض‌ها و نوسازی بافت فرسوده با شهرداری و شورای اسلامی شهر گلستان توافق و همکار کنند تا شاهد عمران و آبادانی هرچه بیشتر شهر گلستان باشیم.

 نادر سازور رییس شورای اسلامی شهر گلستان در ادامه ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی شهروندان در زمان اجرای این طرح، ابراز امیدواری کرد که با اجرای چنین پروژه‌هایی شاهد ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و افزایش رضایت‌مندی آنان باشیم.

بخوانید:  مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت انتخابی تیم ملی

لازم به ذکر است که خیابان شهید مطهری از جمله خیابان‌های پرتردد در شهر گلستان است که با اجرای این طرح شاهد روان‌تر شدن تردد در این معبر خواهیم بود و همچنین این اقدام در راستای زیباسازی و ارتقای شهری نیز موثر خواهد بود.