تهذیب، تحصیل و ورزش به سلامت و سعادت افراد کمک می کند


به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ یادواره شهدای ورزشکار قزوین عصر دوشنبه با حضور سردار آتانی فرمانده سپاه استان، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان، جواهری معاون ورزش، لشکری مسئول بسیج ورزشکاران استان، عمیدی مسئول نمایندگی دفتر وزارت خارجه دراستان قزوین، جمعی از ورزشکاران و خانواده شهدای ورزشکار درسالن فرهنگسرای بانو برگزار شد. 

سرهنگ حیدری فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در این مراسم گفت: یاد کودکان مظلوم غزه را گرامی می داریم و امیدواریم ناله های کودکان گریبانگیر رژیم اشغالگر شده و نابودی این رژیم را شاهد باشیم. 

حیدری با تبریک هفته بسیج اظهارداشت: بسیج لشکر مخلص خداست و با همه توان در خدمت مردم است و در این هفته نیز برنامه های متنوعی با برگزاری میز خدمت تدارک دیده شده که اجرا می شود.

وی گفت: مستکبران داعش را خلق کردند و فتنه را در ایران راه انداختند و دنبال تجزیه طلبی و ایجاد نفاق و تفرقه بودند اما با وجود رهبری و ایستادگی مردم و درایت بسیج و سپاه نتوانستند به هدف برسند. 

حیدری تصریح کرد: امروز در غزه می بینید اسرائیل در مقابل حماس متوقف شده و استکبار شکست خورده است.

وی بیان کرد: داعش با حمایت استکبار در سوریه برده فروشی می کرد اما امروز با وجود نهضت مقاومت دیگر طومار دشمن به خاطر تفکر بسیجی در هم پیچیده شده است. 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) اظهارداشت: بسیج و سپاه امروز هم آماده جانفشانی برای کشور و پشتیبان ملتهای مظلوم است و باید قدردان باشیم که کشورهای مظلوم بپا خواسته و هیمنه استکبار را شکسته اند. 

بخوانید:  واکنش مهم پرسپولیسی ها به پیشنهاد خارجی برای پورعلی گنجی

وی بیان کرد: امروز استکبار در برابر ایران به زانو در آمده و با کودک کشی هم نتوانسته به اهداف خود برسد.

سرهنگ حیدری گفت: دشمنان قسم خورده نظام امروز حرفی برای گفتن ندارند و ما در برابر فضای مجازی و ماهواره که دروغ گویی می کنند باید اطلاع رسانی کنیم تا این تهجام فرهنگی خنثی شود.

وی یادآورشد: در فضای مجازی که دشمن تهاجم فرهنگی راه انداخته باید تهذیب و تحصیل و ورزش به یک گفتمان تبدیل شود و بتوانیم با تهدیدات این فضا مقابله کنیم.

دراین مراسم از خانواده شهدا جواهری، مهجور، منجم ، یگانگی و اللهیاری و پیش کسوتان ورزش و استعدادهای برتر تجلیل شد.

انتهای پیاممنبع