توافق برای استفاده از گرافن در تولید مستربچ‌های سیاه

این همکاری برای تسهیل ادغام گرافن در مستربچ‌ها و استفاده از آن‌ها در صنایعی نظیر خودروسازی، ساخت و ساز، کالا‌های مصرفی و بسته بندی مواد غذایی است. انتظار می‌رود تخصص شرکت هوبرون و دسترسی آن‌ها به بخش‌های مختلف بازار باعث افزایش تقاضا برای مستربچ‌های تقویت‌شده با گرافن و نوآوری محصول شود. شرایط تجاری این توافق نامه این اطمینان را برای طرفین ایجاد می‌کند که محصولات و خدمات مبادله شده بین آن‌ها براساس شرایط و ضوابط استاندارد باشد.
انتهای پیام/منبع هوبرون در تولید مستربچ‌های سیاه تخصص داشته و بیش از ۸۵ ٪ از محصولات خود را به سراسر جهان صادر می‌کند. هوبرون و بلک سوان گرافن فرصت‌هایی را برای استفاده از مستربچ تقویت شده با گرافن ایجاد می‌کنند که این مستربچ‌ها می‌توانند در بخش‌های مختلف صنعتی جای خود را باز کنند. هوبرون همچنین نقش مهمی در ساخت مستربچ‌های سیاه دارد. بلک سوان گرافن، به عنوان تولیدکننده مواد گرافنی نیز در توسعه مستربچ‌های گرافنی سیاه نقش دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ شرکت بلک سوان گرافن از توافق تجاری با شرکت هوربون اینترنشنال خبر داد. هوربون اینترنشنال در حوزه مستربچ‌ها و ساخت ترکیبات رسانا تخصص دارد. این مشارکت راهبردی به تجارت محصولات گرافنی بلک سوان گرافن کمک می‌کند که در این میان از ۸۰ سال تخصص هوبرون و دسترسی به بازار این شرکت استفاده می‌شود.

بخوانید:  مالیات و عوارض کالاهای آسیب رسان به سلامت جزئی از قیمت تمام شده این کالاها می شود