توجه به آموزش مربیان و داوران تنیس روی میز و میزبانی از اردوهای ملی در اولویت است 


به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مجمع عمومی و انتخابات رئیس هیئت تنیس روی میز استان قزوین عصر چهارشنبه با حضور علی قارداشی رئیس فدراسیون و عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان در محل اداره ورزش قزوین برگزار شد.

در این مجمع داود محمدی تنها نامزد هیئت توانست با اکثریت آرا و ۱۹ رأی برای چهارسال دیگر ریاست هیئت تنیس روی میز استان قزوین را برعهده گیرد. 

داود محمدی پس از کسب رای اعتماد اعضای مجمع بعنوان رئیس هیئت تنیس روی میز استان قزوین گفت: از حضور مردم و ورزشکاران در انتخابات باشکوه ریاست جمهوری تشکر می کنیم که با درایت و بصیرت توانستند رئیس جمهور نهم خود را به شایستگی انتخاب کنند.

توجه به آموزش مربیان و داوران و میزبانی اردوهای ملی تنیس روی میز در اولویت است 

وی بیان کرد: برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال گذشته ناچار به استعفا از ریاست هیئت شدم و ۹ ماه مانده به این انتخابات کنار رفتم و شاید در این مدت کمی با کاهش فعالیتها مواجه شدیم اما سرکا خانم ملیحه بیگ بعنوان نایب رئیس احساس مسئولیت کرده و کارها را بخوبی انجام دادند که جای قدردانی دارد.

محمدی از رئیس فدراسیون بعنوان شخصیتی ورزشی و تاثیرگذار یاد کرد و افزود: امروز با حضور آقای قارداشی در راس فدراسیون بسیار امیدوار هستیم که با شناسایی استعدادها بتوانیم در مسیر اعتلای این رشته تلاش کنیم.

رئیس هیئت تنیس روی میز قزوین یادآورشد: برای توسعه و اعتلای این رشته در قزوین همه روسای هیئت ها، نمایندگان دستگاهها ،شهرداری، ورزش کارگری و دانشگاهی و بسیج ورزشکاران در کنار داوران، مربیان و ورزشکاران تلاش کرده اند که بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم.

بخوانید:  آیین تجلیل از هیات های ورزشی استان مرکزی

محمدی گفت: در سالهای گذشته برنامه خود را برای اعتلای این رشته ورزشی ارائه کرده ایم و امروز هم با این رای اعتماد وظیفه ما سنگین تر شده تا با عزم راسخ تری در مسیر اهداف هیئت گام برداریم.

وی اظهارداشت: یکی از نقایص ما در گذشته نداشتن سالن اختصاصی مناسب و نبود باشگاههای ورزشی خصوصی بود که با پیگیری انجام شده امروز در شهر قزوین یک سالن اختصاصی داریم و دو باشگاه خصوصی هم بزودی در قزوین و تاکستان فعالیت خود را آغاز خواهند کرد که فضای بیشتری در اختیار ورزشکاران قرار می گیرد.

توجه به آموزش مربیان و داوران تنیس روی میز و میزبانی از اردوهای ملی در اولویت است 

محمدی بیان کرد: اخیرا یک گام خوب برداشته شد و یک باشگاه در خیابان نوروزیان قزوین توسط اقای جلیلوند و یک باشگاه در محمدیه توسط خانم مایلی افتتاح شده که می توانیم افراد بیشتری را جذب کنیم.

رئیس هیئت تنیس روی میز قزوین تصریح کرد: باشگاه داری دراین رشته ورزشی توسط بخش خصوصی مقرون به صرفه نیست چون در یک سالن معمولی ۵ میز بیشتر جا نمی گیرد و شما تعداد ورزشکار محدودی را جذب می کنید و درآمد زیادی کسب نمی شود اما در یک رشته مثلا رزمی در همان فضا می توانید ۲۰۰ نفر را ثبت نام کنید و به یک سود منطقی برسید.

محمدی اظهارداشت: باید حمایت های دولتی در این رشته ها بیشتر شود تا شاهد راه اندازی باشگاههای خصوصی بیشتری باشیم تا قهرمان پروری گسترش یابد زیرا کیفیت مولود کمیت است و باید جوانان و نوجوانان بیشتری جذب شود تا به موفقیت برسیم.

وی با اشاره به برنامه های خود در دوره ریاست جدید هم گفت: میزبانی اردوهای تیم ملی، توسعه برنامه های آموزشی برای مربیان، داوران و ورزشکاران، برگزاری اردوهای مشترک ورزشی، ساماندهی خوابگاهها برای اردوهای بین المللی، توسعه بخش همگانی با کمک شهرداری ها و نصب میزهای بتنی در بوستانها برای فراگیر شدن آن از اقدامات اینده خواهد بود.

بخوانید:  زمان واریز یارانه نقدی فروردین ۱۴۰۳ اعلام شد + جزئیات

توجه به آموزش مربیان و داوران تنیس روی میز و میزبانی از اردوهای ملی در اولویت است 

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قزوین تصریح کرد: برای تامین فضا برای ورزش بانوان، ارتقای کلاسهای مربیگری و داوری آنها نیز اقدام خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در شهرستانها هم مشکل فضا و سالن اختصاصی داریم که در راستای قهرمان پروری باید با مشارکت بخش خصوصی بتوانیم سالنهای اختصاصی ایجاد کنیم تا شاهد اعتلای این رشته باشیم.

این مدیر گفت: دنبال این هستیم در هر شهرستان یک سالن ورزشی اختصاصی تنیس روی میز داشته باشیم و اگر زمین آن تامین شود آماده تجهیز آن به امکانات ورزشی هستیم.

در ادامه از اعضا رای گیری شد که در این مجمع ۱۹ نفر حاضر و دو نفر غایب بودند که همه حاضران به تنها نامزد« داود محمدی» برای ریاست هیئت تنیس روی میز رای دادند.

همچنین اعضای هیئت رئیسه نیز با اکثریت آرا به این شرح انتخاب شدند.

توجه به آموزش مربیان و داوران تنیس روی میز و میزبانی از اردوهای ملی در اولویت است 

احمد پارسا نظر ، محسن شیشه گرها و مجتبی امینی بعنوان اعضای هیئت رئیسه و ملیحه بیک بعنوان نایب رئیس و رضا سام کی بعنوان خزانه دار انتخاب شدند. 

محمدی چندین دوره ریاست هیئت تنیس روی میز استان را با موفقیت برعهده داشته است.

محمدی از نمایندگان ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی است.

انتهای پیاممنبع