توجه به نهاد کتابخانه‌های عمومی برای دور دوم سفر دولت به کهگیلویه و بویراحمد پیش‌بینی شده است


توجه به نهاد کتابخانه‌های عمومی برای دور دوم سفر دولت به کهگیلویه و بویراحمد پیش‌بینی شده است

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

وی خطاب به دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: در سطح استان نهاد کتابخانه‌های را مورد حمایت قرار می‌دهیم انتظار داریم مسئولان مربوطه در سطح ملی نیز حمایت کنند تا شاهد پیشرفت در این حوزه و افزایش سرانه مطالعه و کتابخوانی در بین همه اقشار جامعه خصوصا جوانان و نوجوانان باشیم.

IMG-20221031-WA0013

انتهای پیام

استاندار با استقبال از برگزاری جلسات نهاد کتابخانه‌های عمومی به صورت ماهی یکبار افزود: برنامه‌ریزی می‌کنیم که این جلسات با حضور خودم برگزار شود، ضمن اینکه از مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان برای بهره‌مندی از نظرات وی در شورای برنامه‌ریزی دعوت می‌کنیم.

احمدزاده با اشاره به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان گفت: کهگیلویه و بویراحمد دارای طبیعت بکر و زیبا و سرمایه‌های عظیم نفت و گاز و آب است اما متاسفانه آنطور که باید و شاید استان توسعه پیدا نکرده و در برخی زمینه‌ها از جمله حوزه نهاد کتابخانه‌ها با کمبودهایی مواجه هستیم که در حال برنامه‌ریزی برای رفع این کمبودها هستیم و در این مسیر نیازمند همراهی و همکاری مسئولان کشوری هستیم.


آیا این خبر مفید بود؟

در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی دبیرکل و مدیرکل امور استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.


بخوانید:  چرا واقعا زنان ژاپنی چاق نمی‌شوند؟

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با اشاره به اینکه در سفر دور دوم دولت به کهگیلویه و بویراحمد نهاد کتابخانه‌های عمومی در اعتبارات دیده می‌شود، گفت: طرح‌ها، خواسته‌ها و نیازمندی‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی استان برای دور دوم سفر رئیس جمهور به این استان احصاء و ارائه شود تا بتوانیم اعتبار جذب کنیم.