توجه به کودکان مناطق محروم از ارزش‌های پویش هدیه اسباب‌بازی در مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر است

علی فروتن بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به جمع آوری اسباب بازی در مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر برای اهدا به نیازمندان گفت: با هدیه دادن اسباب بازی‌های مناسب نه تنها یک اسباب بازی، بلکه یک فکر و نگاه به فرد تزریق می‌شود که بسیار در رشد کودکان موثر است.

در همین راستا علی فروتن بازیگر سینما و تلویزیون ضمن تمجید از این اقدام ارزشمند گفت: انتخاب اسباب بازی برای کودکان به ویژه کودکانی که در مناطق محروم حضور دارند باید فکر شده باشد؛ به عنوان مثال اهدای یک بازی فکری کمک‌های متفاوتی در زمینه هوش و … کودکان می کند.

انتهای پیام/

گفتنی است؛ پویش هدیه اسباب بازی تا ماه محرم ادامه دارد و علاقه مندان جهت شرکت در این پویش می‌توانند هم در روز عید غدیر به میدان امام حسین (ع) مراجعه کنند و هدیه های خود را تحویل دهند و هم از طریق ارسال عدد 110 به سامانه پیامکی 1000121110، از سایر راه‌های ارسال اسباب‌بازی مطلع شوند.


این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به این نکته که شاید بسیاری از کودکان به گوشی موبایل و بازی‌های موبایلی علاقه داشتند باشند اما تلفن همراه برای آن‌ها اسیپ پذیر است، اظهار داشت: می توان هدیه‌های کوچک و مناسب که باعث رشد فکری آن‌ها شود تهیه و توزیع کرد.

فروتن تاکید کرد: با هدیه دادن اسباب بازی‌های مناسب نه تنها یک اسباب بازی، بلکه یک فکر و نگاه به فرد تزریق می‌شود که بسیار در رشد کودکان موثر است.

بخوانید:  آئین افتتاحیه و بهره‌برداری پروژه‌های مسکن مهر و خدمات روبنایی شهر جدید پردیس

وی بیان کرد: با انتخاب هدیه مناسب در این پویش، بچه ها لذت بیشتری خواهند برد و این که عده‌ای به فکر بچه های مناطق محروم هستند، بسیار اقدامی خوب و ارزشمند است.


|

منبع

فروتن: توجه به کودکان مناطق محروم از ارزش‌های پویش هدیه اسباب‌بازی در مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر است

بخوانید:  نکونام از تجربیاتش استفاده کند قهرمانی استقلال دور از دسترس نخواهد بود

وی با بیان اینکه در این پویش باید کودک متوجه شود که به فکر آن بوده‌اید، خاطرنشان کرد: هدیه‌های فکری و هدف دار در پیشبرد این هدف اثرگذار است.