توزیع نفت سفید بین 1700 خانوار روستایی در شهرستان اسفراینتوزیع نفت سفید بین 1700 خانوار روستایی در شهرستان اسفراین

سیدرضا احمدنیا مدیرمنطقه گفت:سرمای این روزها و کاهش دما در شهرهای مختلف استان ، باعث افت فشار و احتمال قطعی گاز گردیده و ظرفیت های لازم برای توزیع نفت سفید در سطح شهرها و روستاها براساس جمعیت ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، احمدنیا با بیان این که پیش‌بینی‌های لازم برای توزیع نفت سفید در شرایط بحرانی انجام شده است، گفت‌:هیچ مشکلی برای تامین سوخت مورد نیازمردم وجود ندارد و براساس هماهنگی‌های صورت گرفته با شرکت گاز و ستاد مدیریت بحران استان‌، در صورت قطع گاز برخی از شهرستان‌های استان در فصل سرما نفت سفید در بین مردم توزیع خواهد شد‌.

وی خاطرنشان کرد: از شب گذشته نفت سفید بین1700خانوار روستایی شهرستان اسفراین  که برابر اطلاعیه شرکت گاز استان در اولویت قطع گاز قرار دارند توزیع گردید.

با توجه به سرمای کم‌سابقه هوا و به تبع آن افزایش مصرف گاز، هم استانی های عزیز می‌توانند با صرفه جویی و مدیریت مصرف از هرگونه مشکل در روند تامین گاز جلوگیری کنند و با پیوستن به پویش هر خانه یک اتاق گرم زمینه عبور از این بحران را به خوبی فراهم آورندتا همه مردم شریف استان امکان بهره مندی از این نعمت خدادادی را داشته باشند و به لطف خدا هیچ خانواده ایی از این نعمت الهی بی بهره نماند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع