توزیع گوشت پر دنبه در میادین میوه و تره بار/ کجاست «گوشت با کیفیت و خالص»

گوشتی که نزدیک به یک سوم آن چربی و غیرقابل استفاده است آیا منصفانه است که بهای گوشت خالص پرداخته شود؟! 

نرخ هر کیلوگرم گوشت ران گوساله را ۲۴۴ هزار تومان، گوشت سردست گوساله را ۲۳۹ هزار تومان و نرخ ران گوسفندی را ۲۸۳ هزار تومان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا، چند روزی است که توزیع گوشت گرم در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران آغاز شده اما شهروندان در تماس با خبرگزاری برنا از کیفیت این گوشت ها گلایه کردند؛ خبرنگار خبرگزاری برنا شخصا به 2 میدان میوه و تره بار شهرداری تهران رفت تا کیفیت را بررسی کند. 

چه شده که نظارت سازمان میادین میوه و تره شهرداری تهران بر توزیع محصولاتی نظیر گوشت و میوه به حداقل ممکن رسیده و باعث افزایش ناراضیتی پایتخت نشینان شده است؛ چربی بالای گوشت های توزیعی در میادین میوه و تره بار تهران علاوه بر اینکه باعث نارضایتی شهروندان می‌شوند باعث بیماری های مختلف مردم و افزایش هزینه های دارو و فشار بودجه ای به وزارت بهداشت می شود. 


گوشت وارداتی


|

توزیع گوشت پر دنبه در میادین میوه و تره بار/ کجاست «گوشت با کیفیت و خالص»

باتوجه به قیمت بسیار بالای گوشت گرم و تفاوت نسبتا فاحش این دو نوع محصول استقبال خوبی از گوشت  گرم وارداتی شد؛ اما این موضوع برداشت اول پس از ماجرا بود چرا که کیفیت گوشت این بسته ها آنقدر پایین بود که یواش یواش مردم استقبالی از این توزیع نکردند. 

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف