توزیع ۵۰۰ تن برنج در قالب طرح اطعام غدیر

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام گفت: همزمان با عید سعید غدیر خم، بنیاد برکت در قالب طرح اطعام غدیر با توزیع ۵۰۰ تن برنج در طبخ و توزیع ۴ میلیون پرس غذای گرم در مناطق کم برخوردار سراسر کشور مشارکت می‌کند.

توزیع ۵۰۰ تن برنج در قالب طرح اطعام غدیر

وی با اشاره به تهیه و توزیع ۵۰۰ تن برنج در طرح اطعام غدیر سال جاری توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، اظهار کرد: این طرح هر ساله با مشارکت بنیاد برکت در سراسر کشور اجرا می‌شود به طوری که در سه سال گذشته ۵ میلیون پرس غذای گرم با مشارکت‌های مردمی و گروه‌های جهادی در مناطق محروم سراسر کشور طبخ و توزیع شده است.

ترکمانه تاکید کرد: طبخ و توزیع غذای گرم در قالب طرح اطعام غدیر به عنوان بزرگترین سفره اطعام محرومین با همکاری گروه‌های مردمی در مناطق کم برخوردار کشور صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه در راستای خدمت‌رسانی به مناطق کم‌برخوردار کشور، تهیه و طبخ ۴ میلیون پرس غذای گرم در روز عید غدیر خم در دستور کار قرار گرفته است، گفت: با مشارکت هیئات، مواکب، گروه‌های مردمی و گروه‌های جهادی طبخ و توزیع غذای گرم در مناطق محروم ٣١ استان کشور در روز سه‌شنبه مصادف با عید غدیر خم اقدام می‌شود.

 انتهای پیام/ منبع

بخوانید:  انتصابات جدید در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران