توسعه زیرساخت‌های ورزشی در تبریز الگوی خوبی برای سایر شهرهاست

در این بازدید دو ساعته که با برگزاری آیین غبارروبی مزار شهدای گمنام عون بن علی و ادای احترام به مقام شامخ شهدا آغاز شد، خلیلی با تمجدید از عملکرد شهرداری تبریز در راستای تسهیل ورزش همگانی گفت: فراهم کردن زیرساخت های ورزشی در جهت فرهنگ سازی برای فعالیت های بدنی لازمه ارتقاء سلامت عمومی در کشور بوده و کلانشهر تبریز در این حوزه پیشتاز است.

وی افزود: توسعه زیرساخت های ورزشی به ویژه در مناطق کم برخوردار، احداث سالن های ورزشی سرپوشیده، روباز و چندمنظوره، استخر و زمین های چمن مصنوعی از جمله اتفاقات خوبی است که در تبریز شاهد آن بودیم و این اقدامات می تواند الگوی خوبی برای سایر شهرداری های کشور در راستای توسعه ورزش همگانی باشد.

او ادامه داد: کوه عینالی نیز با پتانسیل ویژه خود در برخورداری از زیرساخت های مناسب و امکانات مطلوب، محل مناسبی برای عموم مردم جهت انجام پیاده روی، کوهپیمایی و ورزش همگانی با چاشنی امنیت و آرامش است و امیدواریم با همراهی مردم و زیرساخت هایی که مدیریت شهری تبریز در راستای توسعه ورزش همگانی فراهم کرده است شاهد تحقق شعار «روزانه ۸ هزار تا ۱۰ هزار قدم» در راستای توسعه سلامت عمومی جامعه باشیم.

توسعه زیرساخت‌های ورزشی در تبریز الگوی خوبی برای سایر شهرهاست

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، همزمان با برگزاری نشست ملی هم اندیشی روسای گروه های توسعه ورزش همگانی و روستایی سراسر کشور به میزبانی تبریز، رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور ضمن بازدید از تفرجگاه عون بن علی و قرارگاه کوهنوردی عظیم قیچی ساز، از تلاش های شورای شهر و شهرداری تبریز در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی قدردانی کرد.

بخوانید:  هشدار نارنجی وزش باد و خیزش گردوخاک در البرز

انتهای پیاممنبع

رئیس فدراسیون ورزش همگانی کشور در بازدید از تفرجگاه عون بن علی، توسعه زیرساخت های ورزشی در تبریز را الگوی خوبی برای سایر شهرداری ها خواند و از توجه ویژه شورای شهر و شهرداری تبریز به توسعه ورزش همگانی تقدیر کرد.