توسعه ورزش کارمندی در صنعت آب و برق موجب افزایش بهره وری در کار شده است


به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ مراسم اختتامیه هفتمین دوره مسابقات تیراندازی بانوان وزارت نیرو پنجشنبه شب با معرفی تیم های برتر و قهرمان این دوره در سالن ورزشی الغدیر برگزار شد.

image_2022_10_27-22_47_3_679_vb6

در این مراسم که کوهی رئیس انجمن تیراندازی وزارت نیرو، یدالله ملکی رئیس هیئت ورزش صنعت آب و برق استان  قزوین، موتابها مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین و مدیران صنعت آب و برق نیز حضور داشتند تیم صنعت آب و برق قزوین در رشته تفنگ بادی و تپانچه به قهرمانی رسید.

 در این رقابتها تعداد 74 ورزشکار در قالب 16 تیم از 15 استان در چهار راند با یکدیگر رقابت کردند و در پایان تیم قزوین قهرمان شد.

یدالله ملکی در مراسم اختتامیه این مسابقات اظهاارداشت: توجه به ورزش ادارات موجب تقویت سلامت کارکنان و افزایش بهره وری آنها در کار می شود و در کنار آن صمیمیت و تعامل همکاران نیز بهتر شده است.

image_2022_10_27-22_47_5_620_BgO

وی بیان کرد: خوشبختانه بیشتر شاغلان صنعت آب و برق استان قزوین را افراد تحصیلکرده و جوان تشکیل می دهند که هم علاقه زیادی به ورزش دارند و هم استعداد خوبی دارند لذا در هیئت ورزش صنعت آب و برق تلاش کرده ایم زیرساختهای مناسبی در رشته های مختلف را مهیا کنیم تا ورزش کارمندی گسترش یابد.

رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان قزوین یادآورشد: رشته های تیراندازی، تنیس روی میز، فوتسال، والیبال در صنعت آب و برق فعال شده و ورزشکاران نیز جایگاه خوبی در مسابقات کشوری دارند.

image_2022_10_27-23_28_22_116_F8q

ملکی بیان کرد: با همکاری انجمن تیراندازی صنعت آب و برق و هیئت ورزش تیراندازی استان قزوین این مسابقات به میزبانی شرکت آب منطقه ای برگزار شد و از همکاری شرکت آبفا، نیروگاه شهید رجایی، برق منطقه ای و شرکت توزیع نیروی برق استان نیز در برگزاری شایسته آن تشکر می کنیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین یادآورشد: بر اساس اعلام داوران وکارشناسان خوشبختانه این مسابقات از نظر فنی نیز وضعیت خوبی داشت و مورد تایید قرار گرفت و امیدواریم رضایت شرکت کنندگان را نیز جلب کرده باشیم. 

ملکی با ابراز خرسندی از قهرمانی تیم قزوین اظهارداشت: تیم قزوین سالهاست جایگاه قهرمانی خود در این مسابقات را حفظ کرده و ضمن تبریک به ورزشکاران استان امیدواریم این رقابتها بتواند تعامل و صمیمیت همکاران را مضاعف کند.

image_2022_10_27-23_28_16_202_LMu

وی گفت: برد و باخت در مسابقات شاید در جای خود برای ورزشکاران اهمیت داشته باشد تا با انگیزه بیشتری تلاش کنند اما مهمترین هدف ما توسعه ورزش در ادارات و تقویت روحیه ورزشی است تا سلامت همکاران حفظ شود.

 در ادامه مدال و کاپ های تیم های قهرمان توزیع شد.

در این مسابقات در رشته تیراندازی با تپانچه تیم صنعت آب و برق قزوین قهرمان شد، اصفهان در مکان دوم جای گرفت و رده سومی نیز به تیم قزوین رسید.

در بخش تیمی مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی هم تیم قزوین الف به قهرمانی رسید، تیم تهران دوم شد و تیم قزوین «ب» در سکوی سوم ایستاد.

در مجموع کل مسابقات در بخش تیمی نیز صنعت آب و برق استان قزوین به مقام اول رسید و قهرمان شد.

image_2022_10_27-23_35_48_137_TH0

تیم اصفهان در سکوی دوم ایستاد و تیم خوزستان در رده سوم جای گرفت.

کاپ اخلاق این مسابقات نیز به تیم مازندران رسید.

در این مسابقات 74 ورزشکار از 15 استان کشور حضور داشتند.

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع