توضیحات روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره سیستم کمک داور ویدئویی


توضیحات روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره سیستم کمک داور ویدئویی

رییس روابط عمومی و اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال درباره نشست مدیران باشگاه‌ها با مسئولین فدراسیون فوتبال درخصوص سیستم کمک داور ویدئویی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ امیرمهدی علوی، رییس روابط عمومی و اطلاع رسانی فدراسیون در این باره عنوان کرد: متعاقب برنامه ریزی صورت گرفته جلسات مرتبط با موضوع سیستم کمک داور ویدئویی بخش اعظمی از اهداف این روزهای فدراسیون فوتبال را تحت شعاع خود قرار داده است. براین اساس دبیرکل فدراسیون فوتبال به عنوان مدیر پروژه کمک داور ویدئویی با زیر مجموعه های مرتبط به صورت روزانه جلسات متعددی را برگزار می کند.

وی ادامه داد: در ادامه جلسه روز گذشته، امروز مدیرعامل محترم باشگاه ذوب آهن اصفهان به دیدار رییس فدراسیون فوتبال رفت و مباحث مثبتی در این نشست پیرامون موضوع تجهیز ورزشگاه فولادشهر به سیستم کمک داور ویدویی مطرح شد. همچنین روز چهارشنبه هم نشست مدیرعامل محترم باشگاه گل گهر با رییس فدراسیون فوتبال به انجام خواهد رسید که محور آن بهره مندی هرچه سریعتر از تجهیزات در ورزشگاه باشگاه گل گهر است.

علوی خاطر نشان کرد: جلسات مرتبط به صورت فشرده تداوم خواهد داشت. به نظر می رسد باشگاه های فولاد خوزستان و سپاهان و ذوب آهن اصفهان به عنوان پیشگامان موضوع تجهیز ورزشگاههایشان به تکنولوژی VAR مطرح بوده و امیدواریم با توجه به عزم بوجود آمده در این باره شاهد استفاده تمامی ورزشگاه در آینده از این تکنولوژی باشیم.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع