تولید محتوای فیلم و سریالها متناسب با عرف و تقویت فرهنگ جامعه باشد


استاندار خراسان شمالی : تولید محتوای فیلم و سریالها متناسب با عرف و تقویت فرهنگ جامعه باشد

در دیدار ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی کشور با استاندار خراسان شمالی ، دکتر حسین نژاد اهمیت فعالیت های فرهنگی را منوط به تولید محتوای متناسب با فرهنگ و عرف جامعه دانست و گفت : ضروریست تا تولید محتوا در حوزه سینما و ساخت سریال ها متناسب با عرف و در مسیر ترویج فرهنگ جامعه شکل گیرد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، دکتر محمد رضا حسین نژاد تقویت و توجه به کاربری های فرهنگی از جمله ساخت سینما در ساخت پروژه های تجاری را مورد تاکید قرار داد و افزود : برای تقویت کاربری های فرهنگی در پروژه های بزرگ تجاری تسهیلات ویژه هم اعطا خواهد شد تا سرمایه گذاران به اجرای چنین طرح های اهتمام جدی داشته باشند.

وی یکی از دلایل مهم اهمیت به جایگاه فرهنگی در استان را به کارگیری جوانان مستعد در این حوزه ذکر کرد و گفت : با ساخت پروژه های بزرگ فرهنگی و بهره مندی از نظرات جوانان مستعد شاهد تحول در این بخش خواهیم بود هر چند که این موضوع تاکنون در استان خراسان شمالی مورد غفلت بوده است .

دکتر حسین نژاد توجه به مقوله های فرهنگی را موجب حفظ نظام و راه شهدا دانست و تصریح کرد: ارائه برنامه های فرهنگی برای جوانان و پاسخگویی به تمام شبهات امری ضروری است زیرا فعالیت های فرهنگی و دینی بسیار مهم تر از ساخت پروژه های دیگر عمرانی است.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع