تکریم مردم و اعتمادسازی میان کشاورزان و همکاران در اولویت است


تکریم مردم و اعتمادسازی میان کشاورزان و همکاران در اولویت است

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تکریم ارباب رجوع، تقویت اعتمادسازی میان کشاورزان و همکاران و اجرای سیاست های وزارتخانه بویژه صیانت از منابع آب و خاک در اولویت برنامه ها قرار دارد.

به گزارش  خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛  محمدحسین عطایی روز پنجشنبه در نشست شورای معاونان و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان که با هدف تکریم از اقدامات و خدمات رضا افلاطونی رئیس سابق سازمان جهاد کشاورزی استان در سالن باغستان برگزار شد اظهارداشت:آقای افلاطونی در دوره کوتاه مسئولیت خود اقدامات تاثیرگذاری را آغاز کردند و تفکر و ایده های جدیدی داشتند که با شیوه جدیدی در تقسیم کار و تعریف پروژه ها بستر تحول در عرصه کشاورزی را مهیا کرده اند.

جهاد

وی بیان کرد: انتخاب یک تیم مدیریتی خوب و استفاده از دیدگاه کارشناسان موجب شد پروژه های خوبی در استان تعریف شود و اکثر طرح ها کلید خورده و راه هموار شده و سازمان آماده بکاری را تحویل داده اند اما به دلیل مدیریت خوبشان توقع نیروها و بهره برداران بالا رفته که باید بتوانیم پاسخگو باشیم.

عطایی تصریح کرد: کسب رتبه های نخست در برخی امور مانند رفع تداخلات سخت بوده اما حفظ این جایگاه سخت تر است و به تلاش شبانه روزی نیاز دارد که بدون تردید با تکیه بر سرمایه انسانی وکارشناسی موجود باید جلو برویم و با کمک تشکل های بخش خصوصی کارها را با جدیت و شجاعانه پیگیری و تکمیل کنیم.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین بیان کرد: بدون تردید در مدیریت جدید روش منفعلانه نخواهیم داشت و با رویکرد جهادی و بهره گیری از ایده همه کارشناسان برای تکمیل طرح ها همت خواهیم کرد.

اعتمادسازی میان کشاورزان و همکاران در اولویت است

عطایی بیان کرد: اساس کار به تقویت سرمایه انسانی و اعتمادسازی میان کشاورزان، بهره برداران و همکاران جهاد است اما در کنار آن به ارباب رجوع بعنوان یک نعمت نگاه می کنیم و مردم را ولی نعمت خود می دانیم و خدمت به کشاورزان را رسالت مهمی تعریف خواهیم کرد.

جهاد 44

وی اظهارداشت: همکاران خوبی داریم که باید همه کمک کنند تا اهداف سازمانی محقق شود و مسیر و رویکرد ما اجرای سیاست های وزارتخانه در طرح کاداستر، توسعه کشاورزی قراردادی، اجرای الگوی کشت در راستای برنامه هفتم وتوجه ویژه به آب و آبخیزداری است.

این مسئول بیان کرد: برای افزایش بهره وری در منابع آب و جلوگیری از تخریب آب و خاک نیز برنامه ریزی جدید خواهیم کرد.

5555

در پایان این نشست اعضای شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی با اهدای لوح سپاس از خدمات رضا افلاطونی رئیس سابق این سازمان تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع