تیراندازی خونین در دادگستری زابل


رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: ظهر امروز بر اثر درگیری و اختلاف شخصی، ۸ نفر در زابل مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان،حجت‌الاسلام علی مصطفوی‌نیا اظهار داشت: امروز وقت رسیدگی به یک پرونده قتل بوده که طرفین پرونده درب دادگستری زابل با هم درگیر شده‌اند و این درگیری منجر به تیراندازی شده که در پی آن ۶ نفر از خانواده قاتل و ۲ نفر از عابرین و رهگذران مجروح شده‌اند.

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان افزود: این درگیری مربوط به یک پرونده اختلاف شخصی بوده و ربطی به اغتشاش و مسائل سیاسی ندارد.

شمس آبادی با اشاره به صدمات ایجاد شده ناشی از تیراندازی صورت گرفته بیان کرد: در جریان این حادثه ۸ نفر مجروح شدند که ۶ نفر از اصحاب پرونده و ۲ نفر عابران پیاده حاضر در محل بودند که حال یکی از افراد وخیم است و برای درمان به اتاق عمل منتقل شده است.

وی گفت: همچنین صبح امروز به دلیل اختلاف بین طرفین این پرونده، درگیری دیگری در منزل یکی از اصحاب پرونده -غیر از آنچه که مقابل دادگاه اتفاق افتاده بود- منجر به قتل شده است که موضوع در حال بررسی است.

دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: پرونده قضایی برای رسیدگی به این حادثه تشکیل و متهمان شناسایی شده‌اند و دستورات لازم به مراجع انتظامی برای دستگیری متهمان صادر شده است.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع