تیم تیراندازی شرکت آب منطقه ای قزوین در مسابقات تیراندازی خوش درخشید

در رشته مجموع تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی نیز به ترتیب تیم های شرکت آب منطقه ای استان قزوین، برق منطقه ای اصفهان و صنعت آب و برق خوزستان در جایگاه اول تا سوم این دوره از مسابقات قرار گرفتند.

در رشته تیراندازی با تپانچه بادی در بخش تیمی تیم شرکت آب منطقه ای استان قزوین متشکل از خانم ها طاهره ابراهیمی توانا، شیما کبیری و مهنوش جناب به مقام نخست رسیدند و تیم های برق منطقه ای اصفهان و تیم صنعت آب و برق استان مرکزی نیز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

هشتمین دوره مسابقات تیراندازی سراسری بانوان وزارت نیرو به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهداء این وزارت خانه با حضور 76 ورزشکار، پس از دو روز رقابت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

در رشته تیراندازی با تفنگ بادی در بخش انفرادی نیز خانم طاهره نصیری از شرکت آب منطقه ای استان قزوین در جایگاه نخست ایستاد.

در این دوره از مسابقات 76 تیرانداز از 12 استان کشور در قالب 17 تیم در دو رشته تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

انتهای پیاممنبع

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ هشتمین دوره مسابقات تیراندازی سراسری بانوان وزارت نیرو که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این وزارتخانه به میزبانی شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد، با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد.

در پایان این رقابتها در مسابقات انفرادی رشته تیراندازی با تپانچه بادی خانم ها مهنوش جناب و طاهره ابراهیمی توانا از شرکت آب منطقه ای قزوین به ترتیب حائز مقام های اول و دوم در این رشته شدند.

بخوانید:  راهکار جدید برای کنترل قاچاق موبایل در رویه مسافری/ پرداخت عوارض گمرکی صرفا از طریق کارت بانکی مسافر + سند

در رشته تیراندازی با تفنگ بادی در بخش تیمی نیز تیم شرکت آب منطقه ای استان قزوین متشکل از خانم ها طاهره نصیری، مهری ملکی فرد و گیسو کاکاوند به مقام نخست رسیدند و تیم های صنعت آب و برق خوزستان و تیم برق منطقه ای اصفهان نیز به ترتیب در جایگاه دو م و سوم قرار گرفتند.