تیم مدافعان حرم قهرمان مسابقات والیبال نشسته جام رمضان معلولان شد

وی افزود: در 10 سال گذشته تیم والیبال جانبازان استان به قهرمانی و نایب قهرمانی رسیده و این موفقیت با کمک بازیکنان بومی محقق شده است.

photo_2023-04-18_00-38-20

همچنین تیم شهید سلیمانی در رده دوم ایستاد و تیم ایثارگران به مقام سوم رسید.

photo_2023-04-18_00-41-22

مراسم اختتامیه مسابقات والیبال جانبازان و معلولان دوشنبه شب با برگزاری فینال رقابت ها بین دو تیم مدافعان حرم و شهید سلیمانی در سالن ورزشی جانبازان شهید بابایی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی برنا ازقزوین؛ جشنواره نوروزی بهار در بهار با عنوان جام رمضان مسابقات والیبال نشسته معلولان محلات شهر به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین .و همکاری اداره بهزیستی و هیئت ورزش جانبازان و معلولان استان برگزار شد.

برجی تصریح کرد: یک برنامه میان مدت برای هر فصل پیش بینی کرده ایم و امیدواریم استقبال بیشتری از این برنامه ها صورت گیرد.

 

photo_2023-04-18_01-00-58

سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری قزوین از تلاش همکاران خود در این سازمان(اکبری و زرآبادی) در اجرای برنامه های فرهنگی تشکر کرد و یادآورشد: از حمایت شورای شهر و شهردار قزوین که حامی بسیار خوبی از ورزش جانبازان و معلولان هستند تشکر می کنیم و امیدواریم این حمایت ها تداوم یابد.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع

در ادامه حسین فرزانه دبیر هیئت جانبازان و معلولان استان قزوین در مراسم اختتامیه مسابقات جام رمضان گفت: با حضور آقای دیندار در راس هیئت شاهد موفقیت های روزافزون این هیئت هستیم.

photo_2023-04-18_00-37-40

در بازی فینال تیم مدافعان حرم توانست با پیروزی به عنوان قهرمانی دست یابد. 

بخوانید:  لایحه بودجه ۲۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری قزوین تقدیم شورا شد

فرزانه تصریح کرد: تیم والیبال نشسته جانبازان در صورت حمایت مالی می تواند در لیگ قهرمان شده و به سوپرلیگ صعود کند و امیدواریم با کمک شهرداری و شورای شهر زمینه حمایت مالی از تیم مهیا شده و بتوانیم موفقیت های بیشتری را کسب کنیم.

در ادامه کاپ قهرمانی به تیم مدافعان حرم اهدا شد.

انتهای پیام

حسین برجی سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین در این مراسم اظهارداشت: از سوی این سازمان بیش از دو هزار عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی در جشنواره بهار در بهار اجرا شد که بخشی بصورت عمومی و برخی اختصاصی بود و مسابقات ورزشی در رشته های مختلف هم پیش بینی شد و برای جانبازان نیز رقابت های فوتبال، فوتسال، دو میدانی و کوه روی هم تدارک دیده شد.

وی بیان کرد: مسابقات والیبال نشسته جام محلات شهر از 10 تا 24 فروردین به صورت دوره ای برگزار شد و در نهایت تیم مدافعان حرم به قهرمانی دست یافت.

photo_2023-04-18_00-37-46

وی گفت: مسابقات هفت گانه برای خانواده معلولان هم داشتیم و فضای شادی ایجاد شد و بعد از هفت گانه توانستیم مسابقه والیبال جانبازان را برگزار کنیم که امشب به پایان رسید.


آیا این خبر مفید بود؟

در مراسم اختتامیه که حسین برجی سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین، حسین صلح جو عضو شورای شهر، دیندار رئیس هیئت معلولان وجانبازان استان و جمعی از ورزشکاران حضور داشتند، مدال های قهرمانی و رده های دوم و سوم اهدا شد. 

photo_2023-04-18_00-42-42

برجی اظهارداشت: برای دهه اول اردیبهشت مراسم تجلیل از قهرمانان ملی و فراملی را تدارک دیده ایم و آمادگی داریم در صورت معرفی قهرمانان ملی از سوی هیئت جانبازان و معلولان این افراد را در فهرست تجلیل شوندگان قرار دهیم.

بخوانید:  راویان دانش آموزی پیشرفت ایجاد می شود/ معرفی دانش آموزان به مراکز دانش بنیان و شناسایی استعدادهای برتر